Christine Serİes Iii 1973 Diesel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foremost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,876

Etiketler

galvaniz sırası geldi.... sepet çok yordu galvaniz için her bağlantıya delik açmak gerekti içi dişi tamamen galvaniz olması için

parçalar yerine otururken direksiyon amortisörünüde değişelim dedim ....

merhaba arkadaşlar korona günleri bizim araçlara yaradı bir tek sanırım boş durmayalım dedim malzemeleri yerleştirmeye devam ediyorum

Son düzenleme:

paletleri hatırladıysanız onları galvenizden geldi şu söylemeliyim paletlerin kendisi işleminden ucuza geldi neden paletler iki adeti 50 tlye hurdacıdan aldım 200 tl kumlama ve 100 tl galvanize verdim bildiğin kucağa aldılar yani bağlantı aparatları 6 adet kesim ve büküm 40 tl vidalar pullar 10 tl de onlar toplan 400 tl gibi bir nakıt akışı oldu ama harika silah gibi sağlam oldu üstelik lastik üzerinde kaymada yapmıyor gayet yeterli ve sağlam oldu

şimdi aracımın iç döşemeleri ile ilgili bazı bölgeleri yenilemeye karar verdim bunlar şuan için koltuklar değil onlar uzun ince bir yok baktım başıma hem iş çıkaracak hemde masraflı olacak belli oldu çünkü yerine göre ön koltuklar alt tablaları yenilenecek ondan sonra yüzleri yapılacak o yüzden onlar şimdi duracak onlardan önce aracın yan duvarları ön güneşlikleri üst tablası bunların yenilenmesi ile ilgili çalışmada bulunacağım tamamen kendi imkanlarım ile bir yere kadar yapacağım ancak deri döşeme işi beni aşabilir o yüzden döşeme işini işim ustasına bırakacağım şimdilik söküm ve malzemeye odaklanalım