CJ 5 HARD TOP KONUSUNA NOKTA ARTIK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tiss Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,851

tiss

cj 5
Yer
CUNDA ADASI
Merhaba Cj 5 icin asagidaki resimde gorunen hard top ı imal ettirdigim taktirde kac adet satilacagini bilebilirsem CJ 5 icin hard top sorununu cozebilirim . Bunun kalip maliyeti olacak ve birebir resimde gorunen amerikadakinin aynisi olacagi garanti ile 1500-2000 tl araligindaki bir fiyatla kac kisi talep eder ?

Etiketler

Ynt: CJ 5 HARD TOP KONUSUNA NOKTA ARTIK

eğer cj7 hardtop yapılırsa daha iyi satılır diye düşünüyorum..

kartal san sit esnafa 800 tl orjinal 7 harttabı döken varmış camlar hariç
ama 5 yapıyomu bilmiyorum

cj 5 hard top kapılarıyla birlikte 1300 tl ye imalat ve satışını yapıyorum arkadaşlar ilgilenenlere duyrulur .. bozok polyester edremit .. 0535 577 68 69

Tiss isimli arkadaşın gresimlerinde görülen hardtop çok estetik ve güzel. Benim tecihim ondan yana. diğer resimlerde görülen polyester hardtop estetik olarak o kadar güzel değil ama aynısı muhakkak yapılabilir. arkadan görünüşü cj 7 deki gibi daha yuvarlak ve camıda amortisörlü bir şekilde yukarı açılır olsa mükemmel olur.

elbette göz zevkidir tartışılmaz ancak şunu belirtmek istiyorum o fotolarda tiss isimli arkadaşın fotoları yanılmıyorsam bir yabancı siteden alınma benim yüklediğim fotolar ise birebir imal edilmiş kendi fotolarım... kapı kenarındaki çıkıntı montaj aşamasından sonra monte ediliyor o ayrı bir güzel görüntü katıyor hard topa birkaç gün içinde monte edilmiş fotolarını ekliycem takdir sizin elbette ... görüşmek üzere ...

Amerikadaki hard top modeli ; cok kolay aynisini yapabilrim . Yeterki gerekli sayi bulunsun 15 civari satisi bulursa cok kolay bi sorun yok .

evet ciddi bir hardtop sorunu bu şekilde biticek gibi ha gayret

Bunun aynisini yapacagim bana adet garantisi verebilirseniz bir aylik bir calisma ile hazir olacak.

takipte yarar var, sonucu merak ediyorum.

tiss' Alıntı:
Bunun aynisini yapacagim bana adet garantisi verebilirseniz bir aylik bir calisma ile hazir olacak.
adet garantisi bence bu siteden çıkar ancak fiyat garantisi ve cazipliğide önemli biraz =)

son resimdeki hardtoptan ben alirim... Camlar dahil 1500 veririm...