Daxom Markası Karavanlar Için Thermocar Yoğuşmalı Gazlı Boyler Üretti

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fatih2002 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,190
Bilimsel beyin fırtınasına gerek yok.
Termodinamik kanunları gayet açık.
Matematiksel olarak hesaplamalarda sürtünmenin olmadığı bir dünya hayal edilmiş olunabilinir: )

Konuyu dağıtmadan güzel bir ürün çıkmış eyvallah, ancak ürünün alınabilirliğini nasıl yakalayacaksınız. Adam marka satıyor, bir şekilde bu hedef kitlenin radarına girilmesi gerek.

Milletin çaydanlıkta ısıtıp kovaya koyarım olayından yerli boylere çıkması zor olabilir. (çaydanlık olayı gayet ucuz ve hızlı bir yöntem)

Araçta Daxom şofben kullanıyorum memnunum.

Son düzenleme:

Milletin çaydanlıkta ısıtıp kovaya koyarım olayından yerli boylere çıkması zor olabilir. (çaydanlık olayı gayet ucuz ve hızlı bir yöntem)

Aslında söylediğinizden de daha ucuz ve dolaysız PET şişeli bir yöntem var.

Üstelik sadece birkaç derece ısıtmak bile yeterli.
Çalışması için ilkokul fiziğinin bile yetmesi de cabası oluyor..

Son düzenleme:

Üstadım kırdıysam özür dilerim. Niyetimi biliyorsunuz diye düşünmüştüm. Cepten yazınca imoji lerde kısıtlı oluyor.

Sonuç olarak anlatmak istediğimi linkteki yazı gayet güzel açıklamış. Dediğim gibi verimi yüksek şofben.

Isı pompaları aslında bir Carnot çevrimi. Bende wiki linki vereyim.

Selam ve saygılar..

SM-S908E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geç cevap yazdığım için özür dilerim. Thermocar cihazının saatlik elektrik tüketimi 40 Watt

Bu ürünü truma dan üstün kılan teknolojik başarı nedir ki 30.000 TL bedelle daha fazla fiyatlı, ayrıca yurt dışında bu rakamlarla nasıl rekabet sağlanır.