Discovery TD5 için Lütfen Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cihanülker Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,969

cihanülker

Zirve
Yer
istanbul
Web
www.nottehotel.com.tr
sevgili discovery kullanan dostlar ben 2001 model td5 sahibiyim sorunsuz olarak 200 000 km yolu yaptım ama dün aracımın şanzumanından garip sesler gelmey başladı 80-100 km ile giderken ayağımı gazdan çektiğim zaman vitesler çok sert bir şekilde düşmeye başlıyor sanki vuruyor ve aynı şekilde vites atarkende çok sert .şanzuman yağını kontrol ettimizde yağın yandığını ve leş gibi koktuğunu anladık antalyada yaşıyorum ve aracı burada yaptırma imkanın varmı ? veya bu araç bu şekilde istanbula gelirmi ? istabulda bu işi kime yaptırabilirim yardımcı olursanız çok sevineceğim şimdiden çok teşekkürler

Etiketler
Ynt: Discovery TD5 için Lütfen Yardım

antalyada bu konuda dehşet ustalar var alanya oba da cemal usta olacak ben topladıgı aracları gördüm cok ii bir usta alanyada bircok tur şirketinin elinde senin aractan 30 ar 40 ar tane var cemal usta sırf land işi yapıyor istanbul ankaraya gitmeden önce bir konuş istersen daha ekonomik olur senin için

dron' Alıntı:
antalyada bu konuda dehşet ustalar var alanya oba da cemal usta olacak ben topladıgı aracları gördüm cok ii bir usta alanyada bircok tur şirketinin elinde senin aractan 30 ar 40 ar tane var cemal usta sırf land işi yapıyor istanbul ankaraya gitmeden önce bir konuş istersen daha ekonomik olur senin için
alanya sanayidemi bu cemal usta ? teşekkürler şimdiden

Alanya'da Cemal Usta diye 30 yıllık bir L/R ustası var.Ayrıca onun yetiştirdiği Hasan Usta da var .Çok güzel defenderler topluyor.Var olmasına varda bu ustalar Series ve Defender ustası,ama sözünü ettiğiniz Disco TD5 . Alanya'da bırakın Td5 i sadece topu topu bir tane disco Tdi var(yeni Discovery 3 leri saymıyorum ).Ayrıca Alanya'da hangi tur şirketinde 30-40 Disco Td5 var çok merak ettim.

Defender ile Disco 2 TD5 karıştırılıyor gibi geldi bana, nasıl karışır onu da pek anlamadım :smiley: tur şirketinde 30-40 TD5 garip ??
Bence aracınızı baktırmadan önce tekrar düşünün çok komplike bir araçtır Disco2 her usta bilmez, Disco 1 olsa hiç sorun olmazdı, Oktay ustaya bir danışın derim İst. Maslak sanayide 0532 420 84 63

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR