Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SERKANEFE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,463
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 449,634
Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Hayırlı olsun Ali bey. Çok güzel gözüküyor. Sürtme durumları varmı nasıl, lastikleri tavsiye edermisiniz?

Etiketler

Monti' Alıntı:
Hayırlı olsun Ali bey. Çok güzel gözüküyor. Sürtme durumları varmı nasıl, lastikleri tavsiye edermisiniz?
SAOLUN ARAZİ DAHA DENEMEDİM AMA ŞU an için sürtmeye yok tahminim de olmayacak ama en kısa zamanda denerim bence gayet güzel yumuşak bir lastik sürüşü bile daha zevkli 120 kadar çıktım bana öğle sesde gelmedi keşke önce alsaymışım ;) fiyatı 950 tl YAKINDAN BAKINCA DAHA GÜZEL GÖRÜNÜYOR bence fotolarda tam belli değil gibi ::smiley:

Fiyatıda makulmüş. Umarım off road performansındanda memnun kalırsınız. 2-3 ay sonra lastik alacağım zaman uzun dönem tecrübelerinizi sorarım artık size bu lastik ile ilgili.

ali şen' Alıntı:
SAOLUN ARAZİ DAHA DENEMEDİM AMA ŞU an için sürtmeye yok tahminim de olmayacak ama en kısa zamanda denerim bence gayet güzel yumuşak bir lastik sürüşü bile daha zevkli 120 kadar çıktım bana öğle sesde gelmedi keşke önce alsaymışım ;) fiyatı 950 tl YAKINDAN BAKINCA DAHA GÜZEL GÖRÜNÜYOR bence fotolarda tam belli değil gibi ::smiley:

Lastik cooper,lar hayırlı olsun ali kardeş ;)

Monti' Alıntı:
Fiyatıda makulmüş. Umarım off road performansındanda memnun kalırsınız. 2-3 ay sonra lastik alacağım zaman uzun dönem tecrübelerinizi sorarım artık size bu lastik ile ilgili.
şu an kampanyası varmış liste fiyatı tanesi 402 TL dediler ;)

Bunlar da resimlerin devamı, cep telefonu ile çekildi kusuruma bakmayın.

sxO4N.jpg

Xk9XL.jpg

mG3LT.jpg

VOgfq.jpg

URcYr.jpg

7fIpa.jpg

0xoKj.jpg

BZna5.jpg

VowAT.jpg

airl3.jpg

G0dmK.jpg

wvmEy.jpg

Umit bey sizinde lastikleriniz hayırlı olsun. Duster a çok yakışmış, nefis gözüküyor. BFG ve Cooper benimde en önemli iki adayım ve aralarında karar vermek çok zor olacak. her ikiside kendini kanıtlamış markalar. Cooper galiba daha Turkiyede sadece çok yeni. Ama arkasında da Çelik motor var. BFG zaten biliniyor.

Monti' Alıntı:
Can bey, kalitesi oldukça iyi. Ben 300 tl kdv dahil aldım. Barın et kalınlığı önemli ve bununkide gayet iyi. Yerli alternatifleride var yarı fiyatına ancak mekanizmalarında ve barın kalitesi bunlardan çok uzak. Atölye işi olduğu belli oluyor. Board taşıyıcınızı yanınıza alıp giderseniz, orda montajını yapıp teslim eder. Şaşmazda ilk girişte solda yukarda biraz sapa ara sokakta kalıyor yeri. http://www.bagajmarket.com/
Cevabınız için teşekkür ederim Monti bey ben İzmirdeyim, sayfasından baktım ama sadece istanbul ve ankarada var bayileri.

ümiterkan' Alıntı:
Bunlar da resimlerin devamı, cep telefonu ile çekildi kusuruma bakmayın.

sxO4N.jpg

Xk9XL.jpg

mG3LT.jpg

VOgfq.jpg

URcYr.jpg

7fIpa.jpg

0xoKj.jpg

BZna5.jpg

VowAT.jpg

airl3.jpg

G0dmK.jpg

wvmEy.jpg
hakan2842' Alıntı:
Arkadaşlar aracımda yaptığım değişiklikler hakkında neden dacia duster başlığı altında sizlerle paylaşmıştım ancak bu değişikliklerle ilgili fotografları yükleyememiştim.Bu değişiklikleri şimdi sizlerle paylaşmaya çalışıcam.
Yapmış olduğum eklentiler
1.Chip tuing uygulaması (yazılımla) 127 hp 300 nm
2.lastik boyularının 225/70/16 olarak büyütülmesi (3cm yükseldi araç)
3.Cam tavan filmi
4.Ön cam hariç cam filmi
5.Kol dayama aparatı takılması özel üretim (döşemecide)
6.Bagaja ve tavan lambasına led takılması
6.Kromaj cam çıtaları henüz takamadım.
7.ayna kapaklarının beyaza boyatılması
8.Çamurluk korumas (dodik)
9.orjinal kornaya ek olarak da dat korna takılması
10.Sileceklerin her ikisininde bir boy büyük modelleryle ve muz tpi olarak değiştirilmesi

Merhabalar dodikler ve BF GOODRİCH lastikler şahane olmuş. Dodikleri nereden temin ettiniz aceba ve fiyatı nedir? İnternette çok aradım fakat bulamadım. Lastiklere gelince internette bir kaç sitede buldum, 350-400 tl arası fiyatlarla doğru mudur, siz kaç liraya aldınız?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri