Duster'a Sıra Yazacaklar!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan youngsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 140
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,524
Siz hepimiz cevabınızı yazın ben toplu halde hakkınızdan gelirim , dinsizin hakkından imansız gelir , diğerleride yazsın bekliyorum​

Etiketler
Siz hepimiz cevabınızı yazın ben toplu halde hakkınızdan gelirim , dinsizin hakkından imansız gelir , diğerleride yazsın bekliyorum​
Dinsizliği aynen sana iade ediyorum. İmansızlığın senin sorunun . Bilgi sahibi isen tecrübenle bilginle konuş yok canın dalaşmak istiyorsa kendi seviyendekiler le dalaş.

Dinsizin hakkından imansız gelir lafı mecazi anlamda kullanılır bizde gerçekte öyle olduğu için değil
Tabi sen masa başı işte popo büyüttüğün için uzak kaldı biraz
Arkadaşlar bu arkadaş haricinde 2 tane var dedimya , bunu yeni almışlar aralarına , sözcü olarak kullanıyorlar , ağzı laf yapıyor ya onlara göre ,bu konuşuyor , diğer 2 si beğeniyor , onlar konuşma özürlü biraz kusura bakmayın

Gelelim bir önceki mesajına ;
Hani dedimya kendi araçlarıyla ilgili birşeylere faydalı olayim olayı yok bunlarda şurda kaç senedir üyeyim kullandığım araçlar haricinde hiçbir başlıkta hiç bir yorumda bulunmamışımdır bilen bilir
Ama bu yeni yetme ötekilerden hiç geri kalmamış ben vitara sayfasındaki başlığımı baştan sona yalamış yutmuş belki birşeyler öğrenirim ümidiyle, hoş masa başından poposunu kaldıracak hali yokta
Ben niye yapamıyorum ezikliğiyle oturmuş klavyenin başına yapanlara bok atıyor , dantel, masa örtüsü vs.
Hani duyanda offroad cunun kralı sanır
Senin kumaş pantolunun kirlenir yavrum otur kenardan seyret olurmu

Benim bilgim tecrübem ilgili yerlerde ilgili başlıkların altında , okumak istiyorsan buyur oku ordan , burda edebiyle , bilgi paylaşımı yapan insanlara dalaşmayın ( ben okudum baştan sona bu konuyu merak etme )

Zaten bu arkadaslara defalarca izah etmeye çalıştım.
"Olayin sizle bir ilgisi yok dedim, Otomatik duster geldiginde yogun bir talep olucak, zaten 4 cekerine degil, 2 cekerine otomatik gelicek, siz canınızı sıkmayın" dedim ama bu konu onları ne diye rahatsız ettiyse artık verdiler veristirdiler.

Gelelim bir önceki mesajına ;
Hani dedimya kendi araçlarıyla ilgili birşeylere faydalı olayim olayı yok bunlarda şurda kaç senedir üyeyim kullandığım araçlar haricinde hiçbir başlıkta hiç bir yorumda bulunmamışımdır bilen bilir
Ama bu yeni yetme ötekilerden hiç geri kalmamış ben vitara sayfasındaki başlığımı baştan sona yalamış yutmuş belki birşeyler öğrenirim ümidiyle, hoş masa başından poposunu kaldıracak hali yokta
Ben niye yapamıyorum ezikliğiyle oturmuş klavyenin başına yapanlara bok atıyor , dantel, masa örtüsü vs.
Hani duyanda offroad cunun kralı sanır
Senin kumaş pantolunun kirlenir yavrum otur kenardan seyret olurmu

Arkadaşım sen neden bu tarz bi yaklaşımda bulunuyosun yazdığın mesajlar gerçekten çok seviyesiz ve ergen ağzıyla yazılmış mesajlar..böyle güzel bi ortamda herkes istediği gibi düşüncelerini aktarabiliyorken bu gerginliğin sebebi ne?ayrıca jeep e biniyorum diye suziki hakkında konuşamazmıyım yada duster hakkında!!gerçekten çok garip bi ruh halin var,ciddi iletişim bozukluğu bu senin mesajlarını okuduğum zaman ciddi anlamda komplex algılıyorum yanlış yapıyosun

Aradığım huzur sendin sende gittin geriye dağ taş kalan..

Zaten bu arkadaslara defalarca izah etmeye çalıştım.
"Olayin sizle bir ilgisi yok dedim, Otomatik duster geldiginde yogun bir talep olucak, zaten 4 cekerine degil, 2 cekerine otomatik gelicek, siz canınızı sıkmayın" dedim ama bu konu onları ne diye rahatsız ettiyse artık verdiler veristirdiler.

Bu forum kimsenin malı değil bilgi paylaşım ağı sen bi başlık açıp paylaşımda bulunursun ve foruma üyeliği kabul edilmiş herkes açtığın başlığın altına fikrini yazar!sen kapış kapış gider dersin bende hadi ordan derim veya katılırım..siz bu olayı yanlış anlamışsınız sanırım yazdığınız herşeye kafa sallanıcak ne diyorsa doğrudur denecek ağzınla bin yaşamı denecek?tabiki hayır lütfen seviyenizi koruyun amacınızdan sapmayın

Dinsizin hakkından imansız gelir lafı mecazi anlamda kullanılır bizde gerçekte öyle olduğu için değil
Tabi sen masa başı işte popo büyüttüğün için uzak kaldı biraz
Arkadaşlar bu arkadaş haricinde 2 tane var dedimya , bunu yeni almışlar aralarına , sözcü olarak kullanıyorlar , ağzı laf yapıyor ya onlara göre ,bu konuşuyor , diğer 2 si beğeniyor , onlar konuşma özürlü biraz kusura bakmayın

Bak canım kardeşim uslubun gerçekten çok manasız hiç gerek yok böyle birşeye 16-20 yaş arası ergenler gibi sürekli bi atar halindesin seni olgun davranmaya davet ediyorum..hepimiz burda 4 tekerinde aynı anda dönüşüne sevdlı insanlarız hepimizin bir bilgi birikimi mevcut ve yine hepimizin kendi düşünceleri ve ifade yeteneği var!sen şimdi bu yazış tarzını bu uslubu bi yetenek olarak görüyorsan bakış açını değiştir derim çünkü asıl özür kendini ifade edemeyip bilgisiyle ön plana çıkamayıp böyle bitirim ağzıyla çalışmaktır ve hiç hoş değildir..

Aradığım huzur sendin sende gittin geriye dağ taş kalan..

Ben artik insanlarin okudugunu anlamadigina inanıyorum.

1) Ben eğer Duster çok kalitelidir şudur budur yazsam eyvallah, isteyen karşı fikrini söyler kimse bisey diyemez.
2) Duster hali hazırda zaten satış rekorları kırıyor (4ceker araclarda birinci, iki ceker SUVlarda ikinci sirada ve bu hic degismedi)
3) Duster almayacak olan, begenmeyen, kötü diyen adamlar nerden bu konuda türedi hâlâ anlamış değilim.
4) Konu içinde defalarca "isteyen istediği aracı alır, kimse Duster almak zorunda değil" dediğim halde BU ARKADAŞLARIN derdi nedir çözemedim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR