Duster'ım Soğukta Geç Çalışıyor.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan off road runner Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,954
Ben dert etmiyorum , daha öncede dediğim gibi burda her sene bir iki parazitle benzer tip olaylar yüzünden mevzular olur , lafımıda esirgemem kimse kusura bakmasın
kusura bakmayın size'de kişiler için parazit yakıştırması yapmanızı uygun görmediğimi belirtmek isterim.
(bu konuda polemik yaratmak niyetinde değilim herkes kendi seviyesini belirler)
hoş ve hoşça kalın...

Ben dert etmiyorum , daha öncede dediğim gibi burda her sene bir iki parazitle benzer tip olaylar yüzünden mevzular olur , lafımıda esirgemem kimse kusura bakmasın
lafini esirgemeyecegin yer klavye basi degil ben konuyu bastan asagiya okudum normal bir cevaba burnusu sokma gibi asker arkadasinla verilecek cevaplar yazarak olayi baslatan sensin hem kel fodul derler senin gibisine baban yasindaki adama parazit demisin lan yazmisin hala atar yapiyorsun igneyi kendine cuvaldizi baskasina batiracaksin sanayi kahvesinde yap sen bu muhabbetleri

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aferin madalya takalım sana sen bir psikologa görünsen iyi olur arkadaşım.

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeşim sen heyecan arıyosun sanırım adam sana sadece nedendir dedi sen kendi kendine tribe girip saydırmaya başladın bu kadar da seviyeyi düşürme yok yüz yüze yok özelden herkesin kendine göre atarı geçmiştende yatarı vardır senin anlamadığınsa şu burda bunları gerektiricek bi durum yok!!sana herkes burda bunu anlatmaya çalışıyor sen hala millete kiriyon ..sen kimsinki adama sus diyosun nasılki kimse sana sus demiyosa sende diyemezsin bu korkudan değil insanın insana olan saygısından eğer sen kendini öyle hissediyorsan saygı duymalısın

Dusterla uzaktan yakından ilgisi olmayan herkes konunun içinde, mevzu varya ,amaç yeniden alevlendirmek olayı ,halbuki tartışma olmuş bitmişti!!
Olabiliyorsa şayet duster başlığı altında iyi kötü yazdığım herşeyi sildiricem sizde kurtulun bende

Son düzenleme:

dusterdakı k4m kodlu 110 beygirlik motor nısssan Renault ve Mercedes tarafından farklı modellerde kullanılıyor , ucuz mazotdan kırlı sulu olmadıktan sonra bir zarar gelmez . 6 ay boyunca günde 200 km bımden aldığım kanola yagunı kullandım sımdı yıne normal mazot kullanıyorum hıc bır sorun yok az bır set cekıs azalıyordu kanola kullanırken setan saysından dolayı .