Eruh'a Kitap Gönderiyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,889

SEVAL

www.sevalduban.com
Web
www.sevalduban.com
Merhaba sevgili Gezenbilir üyeleri,
Geçtiğimiz hafta Siirt' ten Gökhan Öğretmen' in bir yardım çağrısı oldu Gezenbilir' den.

Okul, Siirt İli Eruh İlçesinde bulunan 240'ı yatılı olmak üzere toplam
299'u erkek 289'u kız 588 kayıtlı öğrencinin eğitim gördüğü ERUH İMKB
Yatılı İlköğretim Bölge Okuludur.

Gökhan Öğretmen bizlerden kitap talebinde bulunmuş kütüphane için.
588 öğrencinin daha iyi eğitim alması için hep birlikte yardım edelim istiyorum Gökhan Öğretmene.
Gönderebileceğimiz kitaplar bu kategoride olabilir.

1. sınıflar için "okuma yazma öğreniyorum" kitapları ( internette uygun fiyata satış yapan firmalar var)

Her türlü hikaye kitabı

100 Temel eser (internette uygun fiyata var)

Her türlü yardımcı ders kitabı (çocuklarımızın geçen yıllardan kalan temiz, SBS test kitapları veya
föyler olabilir)

Güncel test kitabları

Özellikle SBS hazırlık kitapları

Ansiklopediler

Biz başladık bile kitapları toplamaya.
Gönderileri kendi imkanımızla yapıyoruz.
Bunun için Gökhan Öğretmenin bir de notu var;
"Bizim buraya PTT kargo ile en cüzzi fiyatlarla kargo gönderilebilir. Bundan başka sadece Yurtiçi
Kargo geliyor ilçemize. Bence herkes PTT 'yi kullanırsa çok daha ekonomik olacaktır."

Okulun adresi:

Eruh İMKB Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Eruh/SİİRT

Gökhan Öğretmenin telefon numarası : 0542 491 81 37

Gezenbilir' deki konu başlığı:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=82393.0;topicseen

Haydi, dolduralım kütüphaneyi :smiley:

Etiketler
Bu sabah mail ile gelen bir fırsat :smiley:
Yurtiçi Kargo ile gönderi yapmak isteyenler için "yakala.co" dan güzel bir fırsat.

"Yurtiçi Kargo’dan muhteşem bir yeni yıl hediyesi! İster Yurtiçi Kargo’nun Türkiye geneli 730’dan fazla şubesinden yapacağın gönderilerde, istersen de adresine kurye çağırarak yapacağın gönderilerde %50’ye varan indirimlerle keyfine keyif kat!"

http://www.yakala.co/firsat/tum-turkiye/3453/yurtici-kargo--dan-yapacagin-gonderilerinde-yuzde50-indirim-kuponu-1-tl-yakala.co-tum-turkiye?&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=part1&utm_campaign=26-12-2011_tum-turkiye

Özellikle Öğrencilerim adına size ve emeği geçen tüm gezenbilircilere çok teşekkür ediyorum...

Yardım yapanlara ve yapacak olanlara mesajımız:

Yaptıklarınız buralarda hiçbir zaman unutulmayacak isminizi buralarda sürekli yaşatacağız. Sizinde Eruh'da bir kitabınız olsun belki birgün buraya gelir de kendi kitabınızı okursunuz. Kapımız hepinize açık. Hepinizden allah razı olsun...

Ben kendi gönderecegim ansiklopedileri ayarladım bir arkadaşımdan geln malzemelerle beraber en kısa zamanda kendi imkanlarımla gönderecem. Benim 85 tana büyük ansiklopedim var arkadaşımda kitap ve sağlık malzemesini ayarlayacak onları beraber gönderecem. Arkadaşlarımdan gelecek olan malzemeleride yavaş yavaş göndermeye çalışacam hepinize sağlık ve kolaylıklar diliyorum sevgiyle kalın

% 50 indirimli kampanya bugün de devam ediyor :smiley:

"Yurtiçi Kargo’dan muhteşem bir yeni yıl hediyesi! İster Yurtiçi Kargo’nun Türkiye geneli 730’dan fazla şubesinden yapacağın gönderilerde, istersen de adresine kurye çağırarak yapacağın gönderilerde %50’ye varan indirimlerle keyfine keyif kat!"

http://www.yakala.co/firsat/tum-turkiye/3453/yurtici-kargo--dan-yapacagin-gonderilerinde-yuzde50-indirim-kuponu-1-tl-yakala.co-tum-turkiye?&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=part1&utm_campaign=26-12-2011_tum-turkiye

100 Temel eser kitapyurdu üyelerine oldukça avantajlı (49 tl).Yurt içi kargo ile çalışıyorlarmış.

İlgilenlere duyrulur.

Ben de etrafımı karıştırıp bir şeyler ayarlamaya çalışacağım.
Hocamız ve çocuklarımız yalnız değiller. ;)

Merhaba

Çok yakın bir dostumun oğlu öğretmenleri ile birlikte 2haftadır,okuduğu kolejde bir kampanya başlattılar.

KARDEŞ OKUL projesi ile Eruh'daki okulumuza gönderilmek üzere kitapları topladılar.

Umuyorum kısa sürede ulaştırabileceğiz.

Detayları daha sonra bildiriceğim.

pınarkaracar' Alıntı:
Gökhan Hocam

Bu arada size gelen bir paket var ise burada paylaşırmısınız.

Tşk.

Malesef Pınar hanım :( henüz hiçbir kitap elimize ulaşmadı... Sanırım henüz gönderende olmadı. Eğer gönderenler varsa buraya yazsalar çok iyi olur.

Merhaba Gökhan hocam ben ve arkadaşım önümüzdeki hafta içinde gönderecegiz belkide tatilden önce elinizden olur Adanadan sizlere kucak dolusu sevgiler

Bende bugün kendi kolimi yaptım.

Dün kardeş okul kampanyası yapan koleje gidip kitaplara baktım.İlköğretim öğrencileri bana pek bir şey bırakmamışlar ,çok güzel hazırlamışlar.
Lakin önümüzdeki hafta okulların kapanmasına kadar beklemek istiyorlar.Daha gelecek olan kitaplar varmış.Bende olur dedim :smiley:
Ordaki öğretmen arkadaşımız sağolsun ilgileniyor.

Hepsini birlikte göndermeyi planlıyorum.

Bu arada kampanyaya ,velilerin cep telefonuna toplu mesaj yollayarak destek olan Büyük Çamlıca Koleji ve Öğretmeni Demet Hanıma çok teşekkür ederiz.İkinci dönemde de devam edebilirler.

Bugün Hacer ablamız aradı 85 cilt ansiklopedi ve oğlu gibi sevdiği bir beyin (ismini şimdi hatırlayamadım) kendince hazırladığı bir koli yola çıkmış :smiley: önümüzdeki perşembe tatile çıkıyorum malum okullar kapanıyo inşallah gitmeden gelir. Gerçi ben yokken gelsede okuldakiler alır bir köşeye koyarlar :smiley: Bunun için Hacer ablacım sana çok çok teşekkür ederim! Şu kitap gönderme işleri bir bitsin başta Pınar hanım ve sana olmak üzere güzel bir sürpriz düşünüyorum :smiley: Ablacım çok üzüldüm hastanede olduğunu duyunca senin için öğrencilerim ve ben duacıyız inşallah biran evvel iyileşirsin :smiley:

Pınar hanım sizin yeriniz bizim için apayrı zaten :smiley: Hacer ablamız gibi birçok değerli kişiyle bizi buluşturdunuz :smiley: Bize öncü oldunuz ne diyelim iyiki bu ülke için varsınız :smiley: Kolejdeki öğrenciler 2. dönemin başında yollasalarda olur pek bir acelemiz yok. Hem o sırada bende okulda olurum kendim idare etmek isterim işleri :smiley: çok çok teşekkür ediyorum hepinize iyiki varsınız...

gogo10' Alıntı:
Bugün Hacer ablamız aradı 85 cilt ansiklopedi ve oğlu gibi sevdiği bir beyin (ismini şimdi hatırlayamadım) kendince hazırladığı bir koli yola çıkmış :smiley: önümüzdeki perşembe tatile çıkıyorum malum okullar kapanıyo inşallah gitmeden gelir. Gerçi ben yokken gelsede okuldakiler alır bir köşeye koyarlar :smiley: Bunun için Hacer ablacım sana çok çok teşekkür ederim! Şu kitap gönderme işleri bir bitsin başta Pınar hanım ve sana olmak üzere güzel bir sürpriz düşünüyorum :smiley: Ablacım çok üzüldüm hastanede olduğunu duyunca senin için öğrencilerim ve ben duacıyız inşallah biran evvel iyileşirsin :smiley:

Pınar hanım sizin yeriniz bizim için apayrı zaten :smiley: Hacer ablamız gibi birçok değerli kişiyle bizi buluşturdunuz :smiley: Bize öncü oldunuz ne diyelim iyiki bu ülke için varsınız :smiley: Kolejdeki öğrenciler 2. dönemin başında yollasalarda olur pek bir acelemiz yok. Hem o sırada bende okulda olurum kendim idare etmek isterim işleri :smiley: çok çok teşekkür ediyorum hepinize iyiki varsınız...

Hocam, ne zaman dönecekseniz bende o zaman göndereyim daha iyi olur.
Hem belki daha fazla kitap toplanır.
Bana dönüş tarihinizi bildirseniz sevinirim.
Selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR