Gezenbilir Ankara Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 220
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 164,429
Ynt: Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu

Ad - Soyad: Yavuz Çelikel

Doğum Tarihi ve Yeri: 1971 - Ankara

Memleket: Yarı Erzincan ,yarı Doğubeyazıt

Semt: Eryaman

İlgi Alanı: en az dört tekerleği ve motoru olan araçlar, imalat sektörü, yenilikçi buluşlar .....

Not: Kendi aile şirketimde çalışıyorum. Hepinize sevgiler, selamlar....

Etiketler

Ad Soyad: Rıdvan Günel

Doğum Tarihi ve Yeri: - Kırklareli

Memleket:

Semt:

Not: gezenbilir.com'da otisabi kılığında dolaşıyor. Yandaş bir medya kuruluşunda(!) editör olarak çalışıyor. Çalışmak dışında her türlü aktiviteyi seviyor ama maalesef 24 yıldır çalııyor. Haftasonları kaçış merkezlerine gitmeyi seviyor. Bu siteyi ve site katılımcılarını da bu yüzden sevdi zaten:smiley:
1982 yılında Üniversite için sadece 4 yıllığına geldiği Ankara'dan ayrılamıyor. Ankara dışında sadece DATÇA'yı, KIRKLALERİ'NİN Beyaz peynir/köfte ve rakı sohbetlerini özlüyor...

Ad - Soyad: Kerem Hadımlı

Doğum Tarihi ve Yeri: 1985 -

Memleket: İstanbul

Semt: Emek

İş: Bilgisayar Mühendisi, ODTÜ'de araştırma görevlisi

İlgi Alanı: Dağcılık/Kaya tırmanışı/Trekking, fotoğraf

Ad - Soyad: Ali Ataselim

Doğum Tarihi ve Yeri: 1978 -

Memleket: Artvin

Semt:

İlgi Alanı: Araştırılıyor, herşey denenecek :smiley:

İş: Makina Mühendisi

Ad - Soyad: Alp

Doğum Tarihi ve Yeri: 1974 -

Memleket:

İlgi Alanı: Mekaniğe tapıyorum. 93' ten beri çok çeşitli araçlarım oldu. Seneler önce Ankara Otomobil Sporları Kulübü bünyesinde kurulan ilk Off Road komitesinde yer aldım. Şampiyonaya puan veren Ankara' nın ilk Off Road yarışının parkurunu, içinde yeraldığım komite ve Kulüp Başkanımız Agah ÖRS ile hazırladım. Coupe makinalarım dışında, yıllar önce compettion hazırlığı yapılmış 76 CJ5 almıştım. Yarışamadan sattım, kısmet olmadı....
Şimdi; 95 5.2 V8 Grand Cherokee' ye biniyorum ve aracımı imkanlarım dahilinde yol dışına hazırlamaya çalışıyorum.

İş: 93 T.E.D. Mezunuyum, daha Sonra Educational Institude of American Hotel & Motel Association' u bitirdim. Esas mesleğim otelcilik, ön bürocuyum. Seneler önce şehir otelciliğini bırakıp Bodrum' a yerleştim, iç çamaşırı ve bikini satıyordum.
Bir sene önce Ankara' ya geri döndüm.

Not: Bu keyifli siteyi tesadüfen buldum ve paylaşımlardan çok keyif alıyorum. Umarım bende verimli olurum... Düzenlenen gezi toplantı v.s. katılmaktan zevk duyacağım... Herkese yeniden Merhaba..... ___"Route 66" ' i Boydan boya, Custom Üstünde Katetmeden Ölmeyeceğim___

Ad - Soyad: Beyrun M. Yıldırım

Doğum Tarihi ve Yeri: 1986 - Ankara

Memleket: Altınoluk / Balıkesir

Semt: Keçiören (2005) - Çayyolu

İlgi Alanı: 4x4, Defender, Trakking, Avcılık, Denizzzz

Not: Hala Balıkesir Üniversitesi Turizmde okuyorum. :smiley:

Ad - Soyad: Bertan Kılıçtaş

Doğum Tarihi ve Yeri: 1985 - İzmir

Memleket: İzmir

Semt: Çayyolu

İlgi Alanı: 3 yıl kadar altayda profesyonel kalecilik yaptım. dolayısıyla en büyük ilgi alanım futbol, daha sonra üniversite için kulübü, şehri ve futbolu bıraktım, şu an ankarada hukuk son sınıf öğrencisiyim. Bunun dışında yüzme, müzik, vücut geliştirme, doğa yürüyüşleri, tırmanma hobilerim, spor araçtan 4*4 e geçince bi de bunlara off-road eklendi gibi, ama o konuda daha çok yeniyim :smiley:

Not: stajdan, okuldan, haftasonları bağlı olduğum kulüpten fırsat buldukça ankara organizasyonlarına katılmayı çok isterim

Ad - Soyad: Hülya Ceylan

Doğum Tarihi ve Yeri: 1973 - Anamur

Memleket: Mersin

Semt: Kavaklıdere

İlgi Alanı: Dalış, yelken, gezi (karada ve suda), offroad, yemek yapmak

İş: Bankacı

Medeni Hal: Evli, 2 çocuk ve 1 Pati annesi

Ad - Soyad: Mesut Köse

Doğum Tarihi ve Yeri: 1970 - Ankara

Memleket: Ankara

Semt: Abidinpaşa

İlgi Alanı: Doğaya, dağa, bayıra bayılıyorum. İzcilik, kampçılık, treaking, avcılık ve 4x4 ler tabiki.

İş: Ziraat mühendisiyim fakat mesleğimi hiç yapmadım, plastik imalat sektörü üzerine kendi iş yerim var.

Medeni Hal: Evliyim ve iki çocuğum var.

Not: Siteyi tasadüfen buldum, iyikide bulmuşum. ;) Ankara ve yakın çevresinde olacak bütün etkinliklere mümkün olduğunca katılmayı çok isterim.

Ad - Soyad: Ferdane Gül Çarkoğlu

Doğum Tarihi ve Yeri: Ankara

Memleket: Şanlıurfa

Semt: Keçiören

İlgi Alanı: Doğa ve dogada yapılan sporlar,dalış,yelken,kampçılık,fotografcılık, treeking,halk oyunları,gezenbilir sayesinde offroad...

Medeni Hal: Bekar

Ad - Soyad: Suphi Murat

Doğum Tarihi ve Yeri: 1980 -

Memleket: Şanlıurfa

İlgi Alanı: Spor, offroad, gezmek, yeniyeni fotografcılık :smiley: ( ama makinamın daha foksiyonlarını bilmiorum :D )

Meslek: İşletme

Araç: vw touareg ama offroad yapamıyor ;D

Ad - Soyad: Niyazi Taşdelen

Doğum Tarihi ve Yeri: 1966 - Nallıhan

Memleket: Ankara

Semt: Ufuktepe

İlgi Alanı:

Not: Memurum, Dağ bayır gezmeyi severim. Kampçılık, treaking, avcılık merakım vardır.

Ad - Soyad: Murat Özdemir

Doğum Tarihi ve Yeri: 1966 - Ankara

Memleket:

Semt:

İlgi Alanı: Kamp, gezi, trekking gibi doğa sporları cana can katıyor haftanın yoğun stresini atmanın en güzel yollarından biri olarak görüyorum.

Not: Mesleğim icabı hava ve doğayla iç içeyim (hava tahmin işleri /esenboğa havaalanı)

Ad - Soyad: Serdar Darcan

Doğum Tarihi ve Yeri: 1973 - Çanakkale

Memleket: Çanakkale

Semt: Küçük Esat

İlgi Alanı: Doğayla ilgili herşey ve tabiki off-road.

Not: Arkadaşlar herkese merhaba. Grubunuza katılmaktan mutluluk duyarım. Ostim'de esnafım. Organizasyonlarınıza katılmak isterim.

E-mail: info@femtasarim.com.tr

Ad - Soyad: Haluk Ay

Doğum Tarihi ve Yeri: 1979 - Nallıhan / Ankara

Memleket:

Semt: Yenimahalle

İlgi Alanı:

Not: Merhabalar, ben Haluk Ay, Aralik 2008 itibariyle siteye uye olmama ragmen, yurtdisinda calisitigim icin henuz aktif kullanici sayilmam sanirim.
2 yil Suudi Arabistan, son 2 yildirda Libya-Benghazi olmak uzere 4 yildir, Bilgisayar Muh. ve haritaci olarak yurtdisinda calisiyorum. Ankara- Yenimahallede oturuyorum, aslen Nallihan ilcesindenim. 1979 dogumluyum. Yakinda Libyadaki col turlari resimlerini sizlerle paylasmayi umuyorum. 2009 yilinin ikinci yarisinda Turkiyedeki organizasyonlara emektar Lada Nivamla katilabilmeyi umuyorum.

Ad - Soyad: Oğuzhan Maden

Doğum Tarihi ve Yeri: 1972 - Yenimahalle

Memleket: ANKARA

Semt: Yenimahalle

İlgi Alanı: Off-road.

Not:mercedesservisi.com

E-mail: kumadam72@hotmail.com

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR