Gezenbilir İzmir Grubu; Kemalpaşa Nif Dağı Off-Road Gezisi (15 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serdar tan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,672
Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu; Kemalpaşa Nif Dağı Off-Road Gezisi (15 Mart 2009)

Gezi biraz soft olunca bazı arkadaşlar başka türlü heyecan arayışında bulundular ;D

100 4738a

Etiketler

Erdal abi haritalar için çok teşekkürler,
böyle izleyince hatırlamak daha bir keyifli oluyor

Fotoğrafın açısını düzeltip baktım, 110 hala ciddi bir eğimde, yan yatmak ister bir halde..

100 4738a2

güzel bir gezi olmuş,paylaşım için teşekkürler.

bu birşey değil Okan Bey (tek başına kaldırmakta olan) daha sonra bu durumlar için ileri sürüş tekniklerini gösterdiği
pozisyonlarda neredeyse hurra diye bağıracaktık ya zor tuttuk kendimizi :smiley:

ha bu arada öbür yandan çekiştirmesem zordu biraz düzelmesi, yani elimin değmesi yetti netekim ;D

ama bende bir rampada durmuştuk baktım yukarıdakine benzer bir sırttan geçerek düze çıkacağım
sürdüm makinayı indim düze bir baktım Ercan koşuyor naptın diye Burhan amca tebriklerde
vay vay dedimdi kendime :smiley:

tabii ki Serdar'ı unutmamak lazım

o eğimi malum lastiklerinle dikine çıktı ya vay senmisin çıkan sonraki diğer arkadaşların uğraşlarını izlemek epey eğlenceli oldu.

P1040743

Serdar'ı etkinliklerde göz altında tutmak lazım amcam bir gaz veriyor milleti tutabilene aşkolsun :D

teşekkürler erdal abicim gprs verileri ve fotlar için

Çok güzel bir gündü hava şartları dahil , yemek öncesi yapılan zirve şovu
çok iyi geldi, coşturup içimizi ısıttı.
Başlatan:Görkeme dersi tamamlayan Okana kızıştıran Serdara renk katan Aykut ve Nejata
büyükler kategorisinde: Erdal beye
yemek sonrası hazmı kolaylaştırma aktivitesini başlatan Görkem ve tamamlayan kazma kürek ekibine
nefis börekler keklerle çeşni katan yengelere ortalığı şenlendiren cici kızlara ve HAMZAYA
Aheste ve şahane görünüşüyle,duygulandıran İZMİRe bu güzel günü başlatan katılan dayanışan
hasılı bünü oluşturan herkese tekrar teşekkürler... Sağlığı ve dostluğu iyi harcayın arkadaşlar,( HAYAT çok kısa)

Bize bu görsel şöleni hazırlayan ve sunan tüm dostlara teşekkürler...

İstanbul dan selamlar...

Erdal abi gps kayıtları icin cok teşekürler gercekden burdan gecilen bölğeyi görunce daha iyi anlaşılıyor

bende fırsan buldukça eklerim resimleri

http://img232.imageshack.us/gal.php?g=s5003160.jpg

s5003091.jpg

Aracını sevmek bu olsa gerek :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR