Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor, Ankara (10-11 Nisan 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ufukozkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 174
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,334
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor, Ankara (10-11 Nisan 2010)

Bİr sosyal sorumluluk projesinden gezenbilir ailemizle hepbirlikte alnımızın akıyla çıktık çok şükür..

Tüm gezenbilir dostlarıyla birlik olmak,bir ateş etrafında toplanıp off road haricinde bilim ve bilgeselliğin ışığıda gök yüzündeki yıldızları Serkan hocamdan dinlemek.
Aynı çay kazanından vede aynı tavadan istifade edip paylaşmak benim ve eşim için bir ayrıcalık oldu.Tanıdığım ve yeni tanıştığım tüm dostlara teşekkürler.

Necla hanımefendi siz eli öpülesi çok kıymetli ablamız,bir nebze elimizden bir şey geldiyse mutlu eder bizi.
Sizin yürekten çabanızı taktir ediyor, şahsım olarak derneğinizin herhangi bir talebinde yanınızda olacağımı bilmenizi istiyorum..

Sevgiyle kalın..

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor, Ankara (10-11 Nisan 2010)

THE FARUK' Alıntı:
Bİr sosyal sorumluluk projesinden gezenbilir ailemizle hepbirlikte alnımızın akıyla çıktık çok şükür..

Tüm gezenbilir dostlarıyla birlik olmak,bir ateş etrafında toplanıp off road haricinde bilim ve bilgeselliğin ışığıda gök yüzündeki yıldızları Serkan hocamdan dinlemek.
Aynı çay kazanından vede aynı tavadan istifade edip paylaşmak benim ve eşim için bir ayrıcalık oldu.Tanıdığım ve yeni tanıştığım tüm dostlara teşekkürler.

Necla hanımefendi siz eli öpülesi çok kıymetli ablamız,bir nebze elimizden bir şey geldiyse mutlu eder bizi.
Sizin yürekten çabanızı taktir ediyor, şahsım olarak derneğinizin herhangi bir talebinde yanınızda olacağımı bilmenizi istiyorum..

Sevgiyle kalın..

Faruk ağabeycim seni nasıl unuttuk yahu, Emeklerin için çok teşekkürler, ellerine yüreğine sağlık.

SEVAL' Alıntı:
Çocukların fotoğrafları nerede :mad:

Bir kardeşimizi Ailesiyle beraber Arabaya aldığımızda öyle mutluydularki , dere boyunca ilerlerken suyun içinde gazladığımızda ön kaputtan sıçrayan sular a tepkileri görülmeye değerdi hiç aklıma foto çekmek gelmedi ama çok mutluydular, herkesin elinde fotoğraf makinaları vardı mutlaka çok güzel fotolar gelecektir.

Duyarsızlığın bir virüs gibi heryanımızı kapladığı böyle bir Dünyada bu organizasyonu planlayan , bu organizasyonda bulunan herkese sonsuz teşekkürler..Emeğinize , Yüreğinize sağlık..

Yüzlerce fotoğraf olduğuna eminim..

Bekliyoruz..

Saygılarımla

Cenk

Yavuzcum teşekkürler hep birlikte birşeyler yaptık umarım değmiştir.Çocuklarımızı bir nebze mutlu edebilmişsek ne mutlu bize..

Bende İstanbula döndüm çok güzel ve keyifli bir gezi oldu.Hamdi Tekmen arkadaşımıza benim tepe tırmanışını ,paylaştığı için ayrıca çok teşekkür ederim,sorun yaşşamayan ve sorunları vinçleri ile çözen LR'ci arkadaşlarıma selam olsun
ankara gurubuna,bizi mükemmel bir şekilde ağırladıkları için ayrıca teşkkür, görüşmek üzere.

İlk günü gelir gelmez ilk iş olarak bir gün sonra çocuklr için hazırlık yapıldı. Bu arada İzmirden Kalkıp gelen Serkan Hocam gündüz balon şişirdi çocuklar için ve akşam da yıldızlar konusunda bizi bilgilendirdi teşekkür ediyoruz.

Bu arada Balaonculuk konusunda rakibi Kürşad dı Kürşat İstnbuldan katılmıştı. Bütü n işler o kadar büyük bir zevkle yapılıyordu ki

Kim daha hızlı balon şişiriyor yarışı bile oldu

Guvn006

Guvn007

Guvn010

çok anlamlı ve güzel bir gezi olmuş çok istememe rağmen bir sürü olumsuzluktan dolayı yine katılamadım.
katılan herkesi tebrik ederim çok güzel bir organizasyon

Antalyadan Faruk kardeşimiz bu etkinlikte de balon şapka pankartları büyük bir özveri ile hazırlamış hatta o kadar çok balon hazırlamıştıki çoçuklara dağıtıldıktan sonra bir sürü balon kalmıştı.

Böyle oluncada Sedat'ın oğlu Mehmet'e gün doğdu artan balonların bulunduğu çadırı keşfeden Mehmet büyük bir zevkle onları alıp tek tek patlatıyordu.

Bununlada yetinmedi başka çocuklarıda toplayıp geldi hep beraber balon patlatmaya başladılar.

Guvn015

Guvn016

Guvn020

İlk gnün hazırlıkların biri de odun toplamaktı. Cihan her zaman her işte olduğu gibi bu işte de önde idi

http://www.dailymotion.com/video/xcx0u2_cihan-odun-getiriyor_travel

Yine her zamanki gibi güzel bir etkinikti.
Emeği geçen herkese teşekkürler :smiley:

Herkese merhaba, daha yeni kendime gelebildim.

Bu organizasyonda emeği geçen Ufuk, Cihan, Faruk ve Mustafa abilerime ve Necla hanıma çok teşekkür ederim. Emeklerine sağlık.

Mustafa abinin rahatsızlığı nedeni ile ikinci gün katılamamasına hepimiz üzüldük. Çabuk iyileşmesini dilerim.

Çağlar abi senide tebrik etmek istiyorum. vx80 ile o dar kanal içinde harikalar yarattın. Sonrasında yapılan operasyon ise çok güzel bir ders oldu bizlere.

benhiç bir şekilde video yada foto yükleyemiyorum picassaya atacağım ordan link vereceğim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR