Hi-jack Jant Kaldırma Aparatı Ve Çamur Tablası

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ismetcemal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,257

ismetcemal

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
0
Merhabalar,
Aracıma aldığım hi-jack krikoyu sadece janttan kaldırabiliyorum, bende aparat aldım, kriko 2,5 ton kaldırabiliyor, fakat jant kaldırma aparatının teknik dökümanı olmadığı için ne kadar kaldırır şüpheliyim, markası rocas ya da ducki olabilir, markası üzerine basılmamış, bu aparatın resmini ekledim, sıkma vidası 7,74 mm olarak ölçtüm, vidadan iki adet var, deneme yaptım aracı kaldırdı,
kullanan veya bu aparat hakkında bilgisi olan ya da teknik dökümanı olan varsa bilgi verebilir mi? Gerçekten bu vidalar ileride keser mi? Bunu bilmem gerekli, eski aracımdan kalma 2 tonluk krikomu eğdim, aracın kendisine ait kriko da baktım eğiliyor, bıraktım, yolda kalınca kötü oluyor, satıcının ürünler hakkında bilgisi yeterli değil,

İkinci merakımda bu kriko için çamur tablası aldım lakin krikoyu üzerine koyunca dik durmuyor, üzerinde oynuyor, kriko beton zeminde dik duruyor, araçta denemek istemedim, düşerse kötü olur diye, tablaya baskı uyguladığında düzelme yapar mı?
Aracım hyundai Tucson akıllı 4 çeker olarak geçiyor,

Jant kaldirma
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,503
Mesajlar
1,518,933
Kayıtlı Üye Sayımız
172,162
Kaydolan Son Üyemiz
EKSPERİM İLYAS

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst