Hyundai Country Karavan Yapımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmetfatihozturk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 515
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,095
Sonra aracın plastik parçalarının kalanlarını boyadık. Ayrıca torpidonun tamir edilecek yerlerini halledip tekrar boyadık...

Etiketler

Aracın yan duvar yalıtımlarını da bitirdim. Camlar takıldıktan sonra yan duvar kaplamalara geçeceğim...

Yan camlarında çerçeveleri boyandı. Camlara Avrupa cam filmi çekildi. Mandallar komple dağıtılıp, bakımları yapılıp, boyandı. Tüm cam fitilleri yenilendi. Orta cam çıtaları da Bursa dan sipariş verildi hafta içi geldiğinde yan camlarda takılacak...

Aracın şamyelli olan jantlarının yerine aldığım dublex jantları aracın üst rengi olan klasik Mercedes beyazına fırında boyadık. Orta göbek de aracın alt rengi olan yeşilden olacak. Sonra da yeni lastiklerle takılacak araca...

Tavan lambirleri komple bitti. Çok çok güzel oldu. Orta ve yan Işık bantlarını takıp 5 adet olan tavan havalandırmalarının da boyadığı çerçevelerini taktıktan sonra bitmiş halinin de resmini atacağım hızla ilerliyorum ama işçiliği ben yapmama rağmen fena para gidiyor

Maşallah güzel ilerliyorsunuz.
Bu yaza hazır hale gelecek gibi.
Kısa sürede de biter aslında ama hem çok özenerek, itinayla yapmaya çalışıyorum. O yüzden detaylarla çok uğraşıyorum. Hem de maddi olarak çok para gidiyor almışken iyisini alalım, yapmışken iyisini yapalım diyoruz... bu sebepler de biraz yavaş gitmesine neden oluyor...