Iveco Daily 35e10 Van

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan OktayS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 49
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,992

IVECO DAILY 35.10 karavan için ugun mu?

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .
Oto kaporta için araştırmalarımda önerim bu tip araçları oto kaportacıları yapamıyor ve fazla uçuk fiyatlar çekiyorlar; çözüm, alanı büyük karasör firmaları ile çözüme ulaştım. 3.750TL. Kaporta boya maliyeti ile başlandı...
Camcı, Kilitci, Döşemeci maliyetleri ayrıca ilave edilecek...
Aracımın kaporta işleri bitti, pütür atıldı, astar atıldı zor işler bitti sayılır.
Aracın 13 m3 olduğunu yeni farkettim, kafamda planlar şekilleniyor.

IMG_1089.JPG

IMG_1119.JPG

IMG_1133.JPG
IMG_1134.JPG
IMG_1137.JPG
Merhaba Oktay bey;
Yıllar sonra bu konuyu hortlattım kusura bakmayın :smiley:
Bu aracı Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesinde görmüştüm sanki geçmiş dönemde.
Benim de elimde bu aracın aynısından var çok uzun zamandır.Yaşı itibariyle muhtelif yerlerde pas ve çürükler mevcut.Siz aracın kaportasını nerede yaptırmıştınız? Araç büyük ve eski olduğundan kimse uğraşmak istemiyor.Aracımı ayağa kaldırmak istiyorum yeniden değerli yardımlarınıza ihtiyacim olacak,saygılar

Etiketler
Merhaba Oktay bey;
Yıllar sonra bu konuyu hortlattım kusura bakmayın :smiley:
Bu aracı Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesinde görmüştüm sanki geçmiş dönemde.
Benim de elimde bu aracın aynısından var çok uzun zamandır.Yaşı itibariyle muhtelif yerlerde pas ve çürükler mevcut.Siz aracın kaportasını nerede yaptırmıştınız? Araç büyük ve eski olduğundan kimse uğraşmak istemiyor.Aracımı ayağa kaldırmak istiyorum yeniden değerli yardımlarınıza ihtiyacim olacak,saygılar
İkitelli Bağcılar oto sanayinde yapıldı yapan tamirane kapalı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,094
Kaydolan Son Üyemiz
ArdaDeniz16

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR