Kalabalığın Altında

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Nurtella Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,779

Etiketler
Ynt: Kalabalığın Altında

Tehlike arz ediyor ama bize güzel yanlarını görmek düşüyor.
 

Ynt: Kalabalığın Altında

Olağandışılığı sıradanlaştıran bir algı yoğunlaşması. İzleyenler ileride her ne varsa ona konsantre olmuş ve ayaklarının dibinde yatan "kendilerinden" birine tepkisiz ve ilgisiz... Magnum ekolünden bir kare. Hoş seçim.
 

Ynt: Kalabalığın Altında

Ben "belgesel niteliği taşıyor" veya "fotoğraf hakkında ek bilgi verilmeli ki tahminden öteye geçmeyen fikirler beyan edilmesi engellenebilsin" düşüncelerine sıcak bakamadım...
Bu fotoğrafın da gerçek hikayesi verildiği için bence büyüsünü kaybetmiş ve anlatmak istediklerinden yoksun kalmış ; "biçare bir kalabalığın yalnızlığı!" olmaktan öteye geçemiyor bana göre bu kare... :(
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,517
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst