Kendi Karavanını Yapanlar; Erol

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erol yaralı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 155
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 76,493

Etiketler

Sineklik perdeler Arif Yılmaz yapkuryapi tarafından imal edilip yerlerine montajlandı. Firma işinde çok titiz ve de başarılı fiyatları ise makul , kesinlikle tavsiye ederim..

Merhabalar cihaz orjinal webasto zamanlayıcısı değil. Ali expresten 9 dolara sipariş ettim. Kullanan arkadaşım var ve de çok memnun. İyi akşamlar...

Erol abi merakla bekliyordum. Ellerinize sağlık harika olmuş. İnşallah yolunuz Bursa'ya düşer de yakından da görmüş olurum. Kolay gelsin

Bursa'dan sevgiler - Onur

merhabalar bende önceki gün gidip konya’dan aldım aracı can can otoya dün teslim ettim kayar kapıyı iptal edecekler 60 cm çarpma kapı yapacaklar 2.500 liraya anlaştık, çekme karavanın satılmasını beklerken bir sürü araç kaçırdım zaten.yeni yılda zam falan gelir diye almaya karar verdim
ilk tescil tarihi 12-07-2014 yazan tarih evraksal olarak nezaman karavana çevirebilirim bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum
arac 5 yaşına girdiğindemi yoksa 5 yaşını doldurduğundamı karavana cevirebiliyorduk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

erol bey karavan çok güzel olmuş elinize sağlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

erdem bey , Aracınız hayırlı olsun. Ruhsat fotosunda tüm kişisel bilgileriniz yazıyor.Kişisel verilerinizi paylaşmamanız sizin için daha iyi olur.
yayınlayacaksanızda TC kimlik şase adres bilgileri vs.. silin lütfen

Ben de kayar kapıyı iptal edip çarpma kapı yaptırmıştım.Projemi çizen mühendis tse onayından sonra kapıyı değiştirmemi söylemişti.Sorun çıkabilirmiş.