Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egerce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 119
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,489
Ynt: Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV

bende 400 cclık hava sogutmalı 2 silindirli motosiklet motoru var bunu bir atv de kullanmak istiyorum ama geri vites sorununu ne yapacagımı bilmiyorum

Etiketler

sizde benim gibi bir tane ortaya şanzıman ile halledebilirsiniz ben herzaman yardımcı olmaya hazırım saygılar

Çok mükemmel olmuş elinize yüreğinize sağlık.Herkesin becerebileceği iş değil, ancak sanki videodan gördüğüm kadarıyla yaylar çok sert olmuş, hiç esnemiyor araç daha düşük tansiyonlu yay takılsa rahatlayacak sanki, bu konuda bir iyileştirme yapmayı düşündünüz mü ?

moonwalker_arc' Alıntı:
Çok mükemmel olmuş elinize yüreğinize sağlık.Herkesin becerebileceği iş değil, ancak sanki videodan gördüğüm kadarıyla yaylar çok sert olmuş, hiç esnemiyor araç daha düşük tansiyonlu yay takılsa rahatlayacak sanki, bu konuda bir iyileştirme yapmayı düşündünüz mü ?
uğur bey teşekkür ederim konu içinde bunu izah ettim yayların sertliğini ayarlıyabiliyorum saygılar

Halil ibrahim bey tebrikler , müthiş olmuş ;)

mahsuru yoksa Kullandığınız dingiller hangi araca ait?

Tek kelime mükemmel hatta mükemmek ötesi tebrikler
Sakıncası yoksa diferansiyel şanzuman ara şanzuman vs listelemeniz mümkünmü

discovery-V8' Alıntı:
Halil ibrahim bey tebrikler , müthiş olmuş ;)

mahsuru yoksa Kullandığınız dingiller hangi araca ait?
dışı tripörtör arçelik 3 tekerlekli içi reno saygılar

DEMİRAL' Alıntı:
Tek kelime mükemmel hatta mükemmek ötesi tebrikler
Sakıncası yoksa diferansiyel şanzuman ara şanzuman vs listelemeniz mümkünmü
difransiyeller arçeliğe ait orta difransiyeli kaynatıp dağıtıcı olarak kullandım oradan çıkmacıdan aldığım şaftlara oradan tekrar ön arka difransiyele gidiyor arka arçelik ön ise dışı arçelik içi reno aksı saygılar

07082010544

07032011839

Sevgili Halil İbrahim, söylenecekler söylenmş, bana sadece saygıyla ellerini sıkmak kalmış. Kutlarım, demek ki, iş bilene biraz destek olsa neler olacak bu memlekette... ::smiley:

VAP' Alıntı:
Sevgili Halil İbrahim, söylenecekler söylenmş, bana sadece saygıyla ellerini sıkmak kalmış. Kutlarım, demek ki, iş bilene biraz destek olsa neler olacak bu memlekette... ::smiley:
teşekkür ederim hocam saygı bizden evet biraz destek bu içimizdeki acı ve kanamakta olan bir yara bazı insanlarımız malesef önce alay etmeyi tercih ediyor yabancı birisi birşey yaptığındada vay be adamlar yapmış diyorlar oysaki türkiyede keşvedilmemiş ne insanlar var kimbilir belki bir gün bu köhne bakış açısı değişir benim gibi meraklı adamları tutuklamak yerine elinden tutarlar biz kendi elektiriğini kendi üreten şofben ürettik neredeyse asacaklardı saygı ve selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri