Kısa Geziler; Riva (2009 Mayıs)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nejat ural Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,639

nejat ural

Kamp II
Yer
istanbul
Merhabalar;
Bu sene anneler gününü doğa ile başbaşa Riva da kutlamak istedik.
Sabahtan yollara düşüp, Riva deresinin çayağzı mevkiinden saparak nehir kenarında harika bir gün geçirdik.
geçen senelerde pislikten geçilmeyen riva yı bu sene biraz daha temiz görmek hele ki
deredeki koca koca balıklar bu kadar sanayi atığına karşı direnen doğayı taktir etmekten başka da bir şeyler yapılması gerekliliğini bir kez daha işaret etti.

RİVA !.

2009510riva00007

2009510riva00001

2009510riva00005

2009510riva00004

Günbatımı

2009510riva00006

2009510riva00003

Etiketler

Ynt: Kısa Geziler; Riva (2009 Mayıs)

Bu pazar biz de Riva'ya gittik. Riva deresi değil de, burnun ucundaki kamp alnına ve deniz kenarına girdik. Bu kamp alanı yazın denize gelenlerle dolu oluyor. Girişte 10TL alıyorlar. Ankara'dan gelen misafirlerimizle günübirlik gezi yaptık.

Biz de Riva'daydık ama yine de görüşemedik.
Bir dahakine inşallah. :D
Birkaç fotoğrafta benden.
--------------
Bu pazar güneşi de görünce dayanamadım. Riva'ya doğru gidelim dedik. Aklıma da burada belirttiğniz Esenceli geldi. Yanima tarif filan da almadan bir deneyelim dedim. Sabah şansıma bir seferde tepeye ulaştık. Aynı yer olduğunu şimdi fotoğraflardan belirledim.
Güzel bir gün oldu, Nejat Bey teşekkürler. Smiley

rica ederim.
beğendiğinize sevindim.
ama üzüldüm. !!!...
Çünkü biz rivadaydık !.
keşke rivaya gelseyidiniz görüşmüş olurduk.
bkz.kısa geziler Rivada anneler günü
-----------------------------------
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]

Ynt: Kısa Geziler; Riva (2009 Mayıs)

Nejat ve Ferhat Beyler,

Paylaşımlarınız için teşekkürler.. "Tebdil-i mekanda ferahlık vardır" sözünü çok seviyoruz değil mi?

Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri