Kişisel Galeri (buzgibi01)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buzgibi01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,936

Etiketler

Köpeğim Ares

hayalimdeki köpek....... yerinizde olmak isterdim....
ah birde bakacak yerim olsa....

Köpeğim Ares

Gerçekten çok güzel bir köpek ama gelin görünki yer gerçekten bir sorun hemde çok büyük tek avantajımız evimiz müstakil unutmadan bizim koçun masrafı gerçekten yüksek ranger dan daha fazla diyebilirim aylık olarak allah sizede böyle karşılıksız bir sevgi nasip etsin..

Köpeğim Ares

Amin... gülü seven dikenine katlanırmış....

müstakil bir evim veya bakabilecek bir yerim olduğu an senin yavrulara talip olabilirim

Köpeğim Ares

Köpek güzel , ancak insan ismi koyulmasını yadırgadığımı belirtmek isterim, verdiğim tepki ile yobaz bir insan canlanmasın kafanızda.Öyle biri değilim.

Köpeğim Ares

hata bende oldu maalesef duzeltmeye calistim ama beceremedim Emre benim ismim kopegimin ismi ares

Köpeğim Ares

yardim isteyecegim kusura bakmayim ayrica iyi dilekleriniz cok tesekkur ederim

Köpeğim Ares

Merhaba;
Oğlunuz çok yakışıklı, Maşşallah...Hayvan sevgisi çok bambaşka bir duygu, zaten hayvanseverler köpeğine köpek demez benim gibi. Evin bir ferdidir o.
Önemli olan onun boyu değilki, ailesini herkesten çok sevmesi,sahiplenmesi. bir konuşabilselerdi ne güzel sözler duyabilirdik onlardan.
Benim oğlumda 6 yaşında, 2 kg. ayda 1 kilo mamayı zor bitiriyor. Bize sadece çişi pahalıya maloluyor, helal olsun.
Çişinin kıymetli olduğunu biliyor.Çiş zamanı bize haber veriyor ödülü kapmak için.
Onlarıda ALLAH yarattığı için sevmemiz gerek zaten.
Selam ve saygılar