Kyron'la Battığım Yerden Çıkamıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan unalyuzer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,070
Ynt: Kyron'la Battığım Yerden Çıkamıyorum

oguzhan3434' Alıntı:
Soyle anlatalim hayatimda tek kullandigim arac defender degil :smiley: arazi sartlarinda elektronigi olmayan 4 cekeri kilitli orta difaransiyeli olan low vitesi olan nadir araclardan birisi su siralar prim yapmasinin nedeni de degerinin anlasilmasi diye dusunuyorum.daha once L200 tarzi pickup araclarin hepsini kullandim.jip hayatima freelander defender grand cherokee tekrar defender olarak devam ediyorum.defender bir tutku alisipta vazgecemiceginiz yada bikip ayrilicaginiz bir yasam tarzi.defender i olan arkadaslara baktiginizda yoluna devam edenlerin icinde pekde kotu insan bulamazsiniz hepsi doga dostu saygili insanlardir hic bi jipte yasamadigim arkadasligi defender da yasadim ben.yoldan gecerken birbirine selam veren 2 jip varsa defenderdir :smiley: kyron a gelince bence kalitesinin ustunde fiyati olan bir arac.kesinlikle baska soz soylemiyorum tabiki zevkler ve renkler meselesi bu.kimi 60 bin tl ye kyron alir kimi defender alir 90 model kimisi gunumuz suv araclarindan alir.kimsseyi elestiremem su kotu araba bu iyi diyemem.ihtiyaclariniz dogrultusunda almissiniz gule gule kullanmanizi dilerim.ucuz etin yahnisi derken de bi tebessum ettim amacim elestirmek degil konuya tatli bi muhabbet,tartisma getirmekti.yanlis anlasildiysam ozur dilerim.iyi gunler :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Merhaba konuyla pek alakalı deil ama demeden duramiycam Trabzonda yaşıyorum ortalama 1,5 yıldır defender kullancısıyım biribirine selam verme konusuna değinmek istiyorum geçenlerde dağdan aşşağıya inerken fransa plakalı bir defender gördüm görmemle bana korna çalıp selam vermesi bir oldu farklı şeritlerde olmasaidik şahsen durdurup gezebilecekleri hatta karınların açlığını tokluğunu veya yardımcı olabileceğim bir durum varsa yardım etmeyi teklif edecektim.bu camiayı samimiyeti sadece defender kullanan insanlarda görebilirsiniz defender dünyası bambaşkadır.

Etiketler

Anlatmak istedigim bu sahsen otobanda bile selamlasiyorum suana kadar hic karsilik alamadigim olmadi.baktiginiz zaman forumdaki en aktif uyelerde defender var :smiley: en hareketli sayfa land roverin ki.paylasimlari da hep hizli ve samimi.seviyorum defender camiasini.

ImageUploadedByTapatalk1414712838311155

oguzhan3434' Alıntı:
Soyle anlatalim hayatimda tek kullandigim arac defender degil :smiley: arazi sartlarinda elektronigi olmayan 4 cekeri kilitli orta difaransiyeli olan low vitesi olan nadir araclardan birisi su siralar prim yapmasinin nedeni de degerinin anlasilmasi diye dusunuyorum.daha once L200 tarzi pickup araclarin hepsini kullandim.jip hayatima freelander defender grand cherokee tekrar defender olarak devam ediyorum.defender bir tutku alisipta vazgecemiceginiz yada bikip ayrilicaginiz bir yasam tarzi.defender i olan arkadaslara baktiginizda yoluna devam edenlerin icinde pekde kotu insan bulamazsiniz hepsi doga dostu saygili insanlardir hic bi jipte yasamadigim arkadasligi defender da yasadim ben.yoldan gecerken birbirine selam veren 2 jip varsa defenderdir :smiley: kyron a gelince bence kalitesinin ustunde fiyati olan bir arac.kesinlikle baska soz soylemiyorum tabiki zevkler ve renkler meselesi bu.kimi 60 bin tl ye kyron alir kimi defender alir 90 model kimisi gunumuz suv araclarindan alir.kimsseyi elestiremem su kotu araba bu iyi diyemem.ihtiyaclariniz dogrultusunda almissiniz gule gule kullanmanizi dilerim.ucuz etin yahnisi derken de bi tebessum ettim amacim elestirmek degil konuya tatli bi muhabbet,tartisma getirmekti.yanlis anlasildiysam ozur dilerim.iyi gunler :smiley:

Sayın oğuzhan bey; yanlış anlaşılma yok lütfen rahat olun, her ikisini de kullanan birisi olarak aradaki farklara vakıfım. Defender camiası ile ilgili konuda sizlere katılmakla birlikte, bu konuda ticaret yapan kesimin istismarı nedeniyle araç maliyetlerinin haketmediği kadar yukarılara çıktığını, düşünüyorum. Kısacası bir istismar olduğu düşüncesine sahibin. Saygılar...

2 sene defender kullanmıs birisi olarak mutlu oldugum sadece 2 gun oldu birincısı alirken 2 satarken ,
yazmaya kalksam yuzlerce neden sıralayabılirim .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

SON KONULAR

Geri