Land Rover Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KuruKafa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,155
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 774,764
Ynt: Land Rover Fotoğrafları

kokteknik' Alıntı:
Merhaba dostum. Buradan yazdığım için moderatörlerden şimdiden özür dilerim ama başka türlü ulaşamadım. Ben ekrem siteye Trabzondan üyeyim. Yaklaşık iki aydır bir seminer için sivastayım ve de hemen hergün aracının yanından hayran hayran bakarak geçmekteyim ama etrafında bir türlü göremiyorum seni. tanışmak, muhabbet etmek isterim. Müsait olduğun bir zaman hafta içi hergün saat 18 den 22 ye kadar öğretmen evinde "profesyonel turist rehberliği" kurs salonunda oluyorum. Mutlaka bir çay içmeye beklerim.
Bu arada araç çok güzel ve hakkınıda veriyorsun gördüğüm kadarıyla helal sana...
Bende benim "LAMİA" nın birkaç fotosunu koyayım da konu başlığına da uymuş olalım değil mi...

DSCN1376

DSCN1378

DSCN1380

DSCN1385

Etiketler

bir karede ben ekliyim bari
resimin çekildiği yer sarıkamış, allahuekber dağlarında donarak şehit olan 90 bin askerin anısına yapılan şehitliktir

167878_499701258380_675938380_6136887_6181675_n.jpg

Tarık beyin fotoğrafı kadar anlamlı, yiğit beyin fotoğrafları kadar profosyonel değil ama 2 fotoda benden olsun.

Arazi dönüşü :D

[attachment=1]

[attachment=2]

DSC01059

DSC01064

hsbasar' Alıntı:
Tarık beyin fotoğrafı kadar anlamlı, yiğit beyin fotoğrafları kadar profosyonel değil ama 2 fotoda benden olsun.

Estağfurullah, daha önce hiç görmediğim fotoğraflar. 130'luklar çok güzel. Paylaşım için teşekkürler.

Beyaz Puma'nın son hali... Şimdilik....[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

01022011144

01022011147

01022011148

01022011145

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR