Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 304
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 153,677

Etiketler

Merhaba,

2003 model 2.0 td4 se model 242bin km de temiz bakılmış bir fr ile aranızdayım.
Değerli bilgilerini paylaşan güzel yürekli insanlara teşekkür etmek isterim.

Herkese Merhaba, yaklaşık 2 haftadır freelander td4 hse araç bakıyorum. Herkes birşey söylüyor. Açıkcası sizlerin deneyimlerinden bilgisinden yararlanmak istiyorum. ALAYIM MI? Nelere dikkat edeyim. Km kaç olmalı. Fiyat aralığı ne olmalı. Çok yeniyim umarım bilgilendirirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar

Motor bmw tarafından üretilmiş, şanzuman japon jatco tarafından imal edilmiştir. diri toplu bir fr1 bulursanız alabilirsiniz. 3 yıldır kullanıyorum, viraj güvenliği, konforu çoğu yeni model araca göre daha iyi. Webasto bulunması bu kış günlerinde aracın(aslında motoru önden ısıtmak için) hızlı ısınmasını sağlıyor. Yakıt olarak sakin kullanım şehir içi 9-10 lt, uzun yolda 7 lt yi gördüm. öok geniş bir iç hacim(kardeşlerine göre) olmasa da yeterli alan sunuyor.
çok offroad tarzı bir araç olduğunu düşünmüyorum denemedim de zaten fakat yayla kamplarıma çok rahat gidip gelebiliyorum.
aklınıza takılan bir konu olursa yardımcı olmak isterim

2005 Freelander 1.8 Manuel aracımla aileye katıldım. Gayet memnunum. Sadece su eksiltme sorunun çözemedim.