Landrover İçin Portal Aks Kullanımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan discovery-V8 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 178
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,128

Etiketler

Ynt: Landrover İçin Portal Aks Kullanımı

umutkaptan' Alıntı:
Yavuz hocam tekrar kolay gelsin;

Yapacağın çalışmaya bizimde bir katkımız olsun

bir hesap no'su verirsen karınca kararınca...

Kolay gelsin
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Bağışlarınızı T.E.V. e yapınız.

arkadaşlar merhaba beni bazı arkadaşlar bu linkten tanıyacaktır http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=85964.msg1104633#msg1104633 bu linkte bir arkadaşımız portal aksdan bahsetti ve bende kısaca göz attım sanırım bu sizler
için bihayli ciddi bir mesele haline gelmiş affınıza sığınarak ukalalık olarak görmesseniz ben bu konuya el atmak istedim okudumki baz arkadaşlar yapmayı düşünmüş ama sanırım vazgeçmiş ben kendi çapında mekaniğe meraklı kendi bünyesinde sıradan bir adamım ama bugune kadar kafama ne koyduysam başardım çok şükür maksadım bir olayı başarmak maddiyat ikinci plan ben sanki bunu yaparım ama yeterli derece bilgi sahibi değilim hep hayalim sizlerin gibi bir aracım olsun belki birgün oda olur neyse arkadaşlar sizlerden ricam ben araştırmaya başladımda o klasik soruyu sorayım ben bunu başarsam işinize yararmı gerçekten bunu tr başaran yokmu bana biraz bilgi lazım saygı ve sevgilerimle

Yavuz abi çalışmalara devam ediyor, bizde sonucu merakla bekliyorz :smiley: Atv'niz harika bu arada...

egerce' Alıntı:
arkadaşlar merhaba beni bazı arkadaşlar bu linkten tanıyacaktır http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=85964.msg1104633#msg1104633 bu linkte bir arkadaşımız portal aksdan bahsetti ve bende kısaca göz attım sanırım bu sizler
için bihayli ciddi bir mesele haline gelmiş affınıza sığınarak ukalalık olarak görmesseniz ben bu konuya el atmak istedim okudumki baz arkadaşlar yapmayı düşünmüş ama sanırım vazgeçmiş ben kendi çapında mekaniğe meraklı kendi bünyesinde sıradan bir adamım ama bugune kadar kafama ne koyduysam başardım çok şükür maksadım bir olayı başarmak maddiyat ikinci plan ben sanki bunu yaparım ama yeterli derece bilgi sahibi değilim hep hayalim sizlerin gibi bir aracım olsun belki birgün oda olur neyse arkadaşlar sizlerden ricam ben araştırmaya başladımda o klasik soruyu sorayım ben bunu başarsam işinize yararmı gerçekten bunu tr başaran yokmu bana biraz bilgi lazım saygı ve sevgilerimle

Bayağı alan kullanan olur.
Örnek olarak bu camiada 1 yıllık lastikleri diğerlerine göre küçük göründüğü için bir üst set ile değiştiren insan çoktur.
Hatta öncelikli olarak hep arazideki faydasından konuşulur bu malzemelerin ama asıl sebep bir çeşit hobi olmasıdır.
Hep uğraşacak, en üst noktada tutacak bir heves olur insanda, özellikle LR ve Jeep'çiler fanatik seviyesindedir.

Şimdi Portal aks çıksa, zaten standartı bile çok sert arazide başarılı olan Defender sahipleri nasıl 15.000 TL'lik arabayı 50.000 ve daha üzeri masraflı arabalara değiştiriyor ise, bunu da mutlaka eklemek ister portföyüne.

İlk etapta, yıldız arabalar, yani tanınan bilinen arabalara takılır. Sonra 300 TDI ve V8 herkes alır.
En son olsa da olmasa da düz dizeller....

Paralelinde Disco I'lere uyacaktır bu altyapıdan dolayı. Onlar ister...
Sonra zaten JEep GC ZJ sahipleri proje yapar, geri kalmazlar....

En sonunda bu camiada herkes monster truck ile gezecek, bazı zamanlarda stadları filan kapatıp hurda araba ezmekten başka bir alternatifimiz kalmayacak :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR