Likya Yolu Haritası Ücretsiz Kitap

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan haldun31 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,343

haldun31

Kamp I
SEVGİLİ ARKADAŞLAR BU YOLU YÜRÜMEK İSTEYENLER İÇİN 40 İLE 50 TL ARASI SATILAN KİTAPLARDAN ALMAK YERİNE SİZİ BİLGİLENDİRMEK İSTEDİM.ŞU ANDA ANTALYA TURİZİM İL MÜDÜRLÜĞÜNCE HAZIRLANMIŞ OLAN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ ADI ALTINDA ÇOK GÜZEL BİR HARİTALI KİTAP VAR.ARADIĞINIZDA BEDAVA GÖNDERİYORLAR.BEN İNGİLİZCESİ VAR DİYE ONU ALDIM AMA ÇOK NET ANLAŞILIR.DİL BİLMENİZE GEREK YOK YANİ.BİLGİNİZE

Etiketler
Ynt: Likya Yolu Haritası Ücretsiz Kitap

Hocam bilgilendirme için teşekkürler, 2 sorum olacaktı, aradığımız zaman kargo ile talep edebiliyormuyuz?
türkçe kitap varmı yoksa dece ingilizce mi?
Teşekkür ederim

çok iyi. mutlaka aramakmı lazım ya gelicne orda da bula bilirim?

uzaktaysanız bir dilekçe istiyorlar (ıslak imzalı ) kargo ücretini ben karşılıyacağım diye yazan. garip ama öyle antalyadan birinede aldırıp kargolatabilirisiniz.ben öyle yaptım.şu anda ellerinde ingilizce var ama zaten harita size lazım.oda anlaşılır bir durumda.çok güzel bir kaynak.ben memnunum.bu hafta yağıştan gidemeyeceğim.ama haftaya mutlaka giderim diye düşünüyorum.pafta ve haritanın yanında gezeceğiniz yerlerin tarihçeside güzel anlatılmış.mutlaka fırsat varsa alın derim.

teşekkürler antalyadan bir arkadaş bulmam lazım yardımcı olabilecek arkadaş olursa mesaj atarsa sevinirim.

http://likyayolu.gov.tr/ Müdürlüğün hazırladığı site

Merhabalar,

Ben Antalya Turizm İl Müdürlüğü ile mail yoluyla iletişime geçtim. Telefonla arandım kargo ücreti hakkında bilgi verildi. Kitap kargo ile elime ulaştı. İlgilerinden dolayı bir kez daha buradan teşekkür ediyorum.

İki hafta önce Antalya İl Kültür Müdürlüğü'nü arayıp bu kitapçıktan edinmek istediğimizi ilettim kendilerine, şu anda ellerinde kitaptan kalmadığını ve tekrar ne zaman basılacağı konusunda bilgilerinin olmadığını ilettiler. İnternet sayfalarındaki bilgileri kullanabileceğimiz söylediler. Elinde kitapçıktan fazla olan varsa çok sevinirim.

Saygılar