Lutfen tahoe için yardım..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erkan_01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,903

erkan_01

Yeni Üye
merhabalr siteye yeni üye oldum sayılır ve TAHOE almak istiyorum..Aranızda sahip olan varsa LPGli kmde ne kadar yakıt sarfiyatı var ve ikinci el alırken nelere dikkat etmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim saygılar...

http://www.sahibinden.com/orjinal_kazasiz_sahibinden_lpg_li-93WQQaXQQ18603324WQQpXQQdisplayitem?tab=megafoto

http://www.sahibinden.com/1997_thoe_sport-87WQQaXQQ18719275WQQpXQQdisplayitem

Ve bu iki araç hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..

(buarda yeni oldugum icin konuyu yanlıs yere acmıs olabilirim kusura bakmayın)

Etiketler
Ynt: Lutfen tahoe için yardım..

merhabalar, sanırım isminiz erkan;

http://www.gezenbilir.com/index.php?board=234.0

konu burada olmalı.
öğrenmek istediğiniz soruların cvapları bu konuda varmı tam olarak araştırın...
aracı burda konuyu açarken sorularınız tam ve eksiksiz ve sorulmamış sorular olarak sorarsanız, bilgi ve tecrübe sahibi olan arkadaşlarımız size üşenmeden, sıkılmadan sizi epey tatmin edecek cevaplar verecklerdir.
mesela bir soru ben size sorayım bu aracı off-road yapmak için mi istiyorsunuz, standart halde mi, modifiye yaparak mı kullanacaksınız (gibi beklentilerinizi yazmalısınız ki, çıkacak sonuçlar parayı ödyip aracı aldıktan sonra karşınız süpriz olarak çıkmasın. yani off-road yapmak için düşündüğünüz bir araç, off-road da beş para etmez bir araç olabilir)
saygılarımla....

Cevabınız için tesekkurler aracı gunluk cadde kullanımı için düşünmekteyim...

Ankara'da bir arkadasımda 98 model Tahoe var. Cok tavsiye edilebilecek bir arac. Mukemmel durumda boya ve mekanik aksam var.
Ankara'da isenzi aracı gorebilirsiniz. 98 modellerde eskisine gore motor performansı daha da iyidir.
Bilgilerinize,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR