Malum Siteden Araç Aldık Hurda Çıktı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan off_road Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,106

Etiketler
Ynt: Malum Siteden Araç Aldık Hurda Çıktı

dod sanırım kendisindeki araçları satıyor.
Ben şöyle hayal ettim. Bu işi yapacak kuruluş araç depolama yeri olan ve araba işini bilen, sahtekarlığın yanından geçmemiş personelle çalışan türde olacak, alıcı satıcıya diyecekki; Arabana talibim ama aldanmak korkum var, aracın için söylediklerin ve yazdıkların doğrumu, hatta senin bile bilemeyeceğin yakın gelecekte doğacak büyük masraf çıkaracak değişimler varmıdır öğrenmek istiyorum. Aracını şuraya götür göster dediklerin doğruysa aracı bırak orada emanete ben yarın geliyorum, bu işin masraflarınıda peşinen kabullendim...

iyi dilekleriniz icin cok tşkrler.
Dün son mesajımı yazmadan önce 15 dk lık yola gittik hareket halinde motor kendiliginden duruyor, motor durunca frende tutmuyor.
Dün gece 15 lık yolda 3 defa motor durdu.Zaten motorun hasta oldugunu biliyorduk bu sabah hem servise hemde sanayideki ustaya baktırdık.
Sanayideki usta anlamadı niye durdugunu serviste bilgisayara baglatıp baktırdık yakıt sistemide sorun var denildi.
Aracı bu halde kullanmamızın bi sakıncası yokmuş istanbula götürüp getirimiş :smiley:
Motorun triger cinciri degişmesi lazım ayrıca reflekteye girmesi lazım.

Hayırlısı ile tatile gelen abimi yolculadıktan sonra aracı götürecegiz öyle karar verdik.
Bakalım oraya gidince cok güzel bi arac bulmazsam takas yerine paramı alıp başka yerden arac bakacam.
Sevgilerle.

unal' Alıntı:
saygın senin olayın başlı başına facia idi işde sen kendin yaşadın senin bile içindeki jeep sevgisini nasıl öldürdü kendin gördün yurdum insanı neler yaşıyor neler
aynen abi öyle oluyor bu arkadasımız parasını alsın kurtulsun bari tek temennimiz :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR