Miratın Puslu Fotoğraf Atlası - Ordu Cephede, Zelenskiler Nerede?

Mesajlar
109
Tepkime Puanı
15
🚨🚨🚨!!!YENİ BÖLÜM!!! Miratın Puslu Fotoğraf Atlası - "Ordu Cephede, Zelenskiler Nerede?"🚨🚨🚨

👇👇👇

Podcast: Ordu Cephede, Zelenskiler Nerede?(16 Ağustos 2022) MİRAT'IN PUSLU FOTOĞRAF ATLASI - Podcast - PowerApp - World of Music

#VolodimirZelenski, #OlenaZelenska #fotografikdüşünce #AnnieLeibovitz #modafotoğrafçısı #fotoğraf #BritishVogue #podcast #podcaster #miratınpuslufotoğrafatlası #cenkmiratpekcanattı #cesaretinportresi #ukraynarusya #savaş #barış #modaçekimi #PandoraPapers #eleştiri
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,552
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst