Mitsubishi L200 Seçimi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan caglarbjk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,961

caglarbjk

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhaba. Mitsubishi L200 için bilgiye ihtiyacım var. Şu anda 97 model Strada kullanıyorum. Aracımı değiştirmek istiyorum. Yeni alacağım araç L200 olacağı için bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.
Öncelikle L200 Animal, Warrior ve Barbarian arasındaki farklar nedir? Araç alırken hangisini tercih etmek daha doğru olur?
L200 beygir gücü ne kadar önemli? 25 at bir araç için, 168 horsepower ile 178 veya daha yüksek horsepower arasındaki farklar nedir?
2013 model L200 Warrior otomatik vites tavsiye edermisiniz?
Çok teşekkür ederim.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,511
Mesajlar
1,519,066
Kayıtlı Üye Sayımız
172,167
Kaydolan Son Üyemiz
tiktoksss23

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst