Muğla Civarında ki Off Roadçılar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Baki Ö. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 229
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,271
Ynt: Muğla Civarında ki Off Roadçılar

Bunlar da o günden videolar :D

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150585763337474

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150585952067474

Etiketler

yani kanka en zevkli yeride sucuk ekmek di mangalda =) ne demek her zmn ara 7- 24 gelirim kurtarmaya ama asıl kurtarma fotalarını yükleyelim =)

basrail' Alıntı:
Arkadaşlar beni bağışlayın:D siz tarih belirleyinceye kadar ben bugün dayanamayıp kartopu amaçlı gökçukur mevkiine çıkmaya çalıştım. allah sanki ceza verdi kara saplandık kaldık. aracı kurtaralım derken yolun kenarındaki bankete kaçırdık arabayı. sağolsun mert arkadaşım tam teçhizatlı aracıyla beni kurtarmaya geldi. buradan ona sonsuz teşekkürlerimi iletmeyi borç bilirim.
Gökçukur mevkisi nerede tarif edermisin çok güzel yermiş inşallah hep birliktede gideriz.

çok hoş görünüyor kareler ;) orda olmak varmış ;D kar topu oynamayı özledim....bir aksilik olmazsa hafta sonu bende varım... :smiley:

yer yücel kerestenin oradan kozağaç köyünden devam edilir soğuk su geçilerek göktepe yoluna çıkılır yol kavaklıdereye kadar uzannır.

mertkabul' Alıntı:
yer yücel kerestenin oradan kozağaç köyünden devam edilir soğuk su geçilerek göktepe yoluna çıkılır yol kavaklıdereye kadar uzannır.
Tarifinize göre eartdan baktım çok güzel bir yermiş fazla uzakta değilmiş.

Basrail geçmiş olsun sana ama güzel kareler için teşekkürler emeğine sağlık

bi pazar gün belirleyip bu güzergaha tekrar gidebiliriz. benim gibi macera arayıp tek çıkmak isterseniz 7/24 yol servisi mert arkadaşımıza güvencimiz sonsuz:D beni kurtarırken cektiğimiz video var ama buraya nasıl yükleyeceğimi bilemediğim için yükleyemedim.

merhaba arkadaşlar Bn marmariste oturuyorum land rover var kısları çok sönük geçiyor.muğla lı gezenbilir üyeleri hep birlikte bir organizasyon yapalım.öncelikle bu tür organizasyon yapan arkadaşalrım önder olursa sevinirim.teşekkürler iyi geceler.

gsx1400' Alıntı:
Evet el atan yok galiba konuya
Mugla yilanli ayin 15 i pazar
Bolgeyi bilin birisini ve 5 araci tamamlarsak gidelim
1- serhat uyanik cherokee 5.9

Haber bekliyorum gelecekler lutfen yazsin ama kesin gelecem yada gelebilirim belki ddiye belirtin lutfen
2. 15 i pazar günü gelecegim OKTAY landrover 1967 series II
3. marmaris ten SADIK dodge V8 bir aksilik olmazsa gelecek

mertkabul' Alıntı:
arkadaşlar yer olarak nereye gidelim tam olarak saat kaç gibi çıkmamız lazım
yılanlı dağı veya gök tepe de olabilir....saat 11:00 otogarın önüdeki saat kulesinde (dört yol) toplanalım ne dersiniz....

bncede 10-11 arası otogar veya heykel önün de toplanalım yılanlı olabilir- göktepe olabilir birde bi yer aklıma geldi karabörtlen geyik kanyonu ama kar var mı garanti veremem =)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR