Neden Dacia Duster?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,811
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 515,195

Etiketler
Ynt: Neden Dacia Duster?

Bayiler yok satıyor, 4x4 dizeli 2. elde de yok, 2 aydır bekliyorum. Acaba benim gibi enayi mi çok?

Feratti' Alıntı:
Bayiler yok satıyor, 4x4 dizeli 2. elde de yok, 2 aydır bekliyorum. Acaba benim gibi enayi mi çok?

Feratti, boşuna itirazla nefes tüketme; o arkadaş rahmetlik oldu. (mecazi anlamda) Görevi sadece Duster düşmanlığıydı. Şimdi hangi forumlarda kalem oynatır, kimlere sataşır bilinmez.

Dacia Duster 2012 modellerinde iç tasarımı , yoğun eleştiriler üzerine değiştirme kararı vermiş. Göğüs ve alt tabla değişmiş. Pencere açma düğmeleri sol kapıya alınmış. Eski ve yeninin fotoğrafı da aşağıda...[attachment=1]

bende 4x4 duster alacağım naipse bakalım 1 hafta içinde bayiye 2 adet gelecek acaba yenilenen bu modeller nezaman gelir bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim

ibrahim_67' Alıntı:
bende 4x4 duster alacağım naipse bakalım 1 hafta içinde bayiye 2 adet gelecek acaba yenilenen bu modeller nezaman gelir bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim

3 sene sonra belki gelir

Bu kasa bu dizayn 4 yıl daha devam edecekmiş

Geçenlerde dacia bölge md yemekteydik,bazı konularda bilgi alışverişi yaptık

yenilenmiş mi bu göğüs kısmının acaba son hali resimdeki gibi olucakmış

ilk duster çıktığında bende ön yargılı olarak bakmamıştım bile.ama fikrim zamanla değişti.ağır off road yapmayacaksanız karda buzda takılmak istemiyorsanız altı deymesin az yaksın diyorsanız bu fiyatlarla alınabilecek uygun bir araç olduğunu düşünüyorum.2.eli inceliyorum .

Çok güzel buldum resim için teşekkür ederim dilerim yakın bir zamanda bizimde bu konsule ülkemizde erişim olanağımız bulunur. Ben şahsen 2000-3000 Tl gibi bir rakamla servisde kendi konsulumu bu konsulla değişmekten zevk alırım sanırım benim gibi düşünen bir çok duster kullanıcısı vardır . Umarım böyle bir şeyi tasarlıyıcılarda düşünmüş ve Yeni konsulu eskisiyle değiştirilebilinecek şekilde tasarlamışlardır.

Duster'ın kaporta sacı ile ilgili bir bilgi bulamadım. Galveniz, katoforez gibi dayanıklılığı arttıcı nitelikleri var mı? sac kalınlığı ne kadar? Otomobillerin sac kalınlıkları çok farklı biliyorsunuz. Fiat, renaulti hyundai arabalar kullandım. Hyundai accent gibi ince sacı olan otomobil görmedim. Duster kaportası hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

dusterilker rumuzlu İlker abimiz var ilker dündar, kendisine sorabilirsiniz, bu konuda uzmandır, kendisine burdan ulaşabilirsiniz..

http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=103088