Neden Ssangyong Seçtik - Seçtiniz?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sabri yucel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 211
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 89,136
Ynt: Neden Ssangyong Seçtik - Seçtiniz?

es26yucel' Alıntı:
aldık bakalım şu kyronu. ilk tecrübe depo 300 e doldu. kaskosu 2300. virajlarda dikkat gerektiriyor. fren mesafesi uzun. motor çok sessiz. direksiyon hız artsada çok yumuşak. hızlanması yavaş. pazartesi arkut dağına çıkacak.

Hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin....
 

Etiketler
Ynt: Neden Ssangyong Seçtik - Seçtiniz?

kaan2002' Alıntı:
yukarıdaki yazıma ilaveten ototmatik vitesli bu bizim araçlarda HDC yokuş inim özelliğini rahat kullanamadım 2 seneden beri tek sıkıntım bu oldu hdc özelliğinin aktif olabilmesi için aracın hızını 30 km ye düşürüp ondan sonra hdc düğmesine basılacağını şahsuvaroğluna attığım mail sonrasında gelen cevaptan öğrendim ncak yokuş aşağı inerken ani frenleyerek aracı durdurmasını hiç sevmedim sanki 4 teker kilitleniyormuş gibi kısa aralıklar ile frenleme yapıldığı için sinir oluyorum otomatik vites D konumunda iken yokuş aşağı inerken hızlandıkça meret hızlanıyor o nedenle cruse control bile takdırmayı düşünüyorum

Dostum bu HDC tuşu nerede :D Benimkiside 4X4 A200S Luxury OV.
 

herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

aracın tekniği ile ilgili herkesten olumlu yorumlar geliyor kullanıcıları çok seviyor genelde

görünüş tamamen kişisel zevk . araba alırken dış görünüşüde benim için önemli şahsıma pek hitap etmediğinden şuan alacağımı zannetmem. lakin iş için önümüzdeki yıllarda lazım olacağını tahmin ediyorum bu aracın f/p eğrisi ve iş için kullanacak olmam kişisel zevkin önüne çıkıyor.

araştırmadayım motor hangi seri mercedes 2.0 litremi hepsi ?

şanzıman nasıl klasik otomatik gibi yağ gibi akıyormu yoksa kafa sallama muabbeti varmı yeni nesil bazı araçlardaki gibi.
 

Ama aracın ticari olmasının artısıda var onuda dikkate almak lazım;
Araç 2.0 motor ve binek olarak vergilendirilse yıllık vergisi 2000 TL üzerinde olacaktı
Ama araç ticari geçtiğinden verginin yarısını ödüyorsunuz
Yani her yıl muayene sizi zarara sokmuyor
4x4 kamyınetlerin vergisi yine otomobil cinsinden hesaplanıyor bu haksızlığı cimere kadar yazdık sonuç yok araç sonuna n1g gibi saçma ekler ekleyip vergi alıyorlar maleseef
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,921
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULARGeri
Üst