Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tempus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,540
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 181,677
Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Hepinize çok teşekkürler, daha ilk günden gözüme çarpan şeyleri not aldım bugün yine sanayiye camlardan ses geliyor bir yağ sızıntısı var ön difransiyelde bir ötme var vs bakalıma rtık uğraşırım ufak ufak

Etiketler

kürşatbey hayırlı olsun güzel arazi canavarı çıktı ortaya Allah kazasız nice gezilerde kullanmak nasip etsin

araba çok güzel olmuş bol çamurlu günlerde kullan ama hani stickerlar yazılar nerede çok boş kalmış sanki

kht58' Alıntı:
araba çok güzel olmuş bol çamurlu günlerde kullan ama hani stickerlar yazılar nerede çok boş kalmış sanki

arabanın daha kaporta işleri bitmedi, bitince ince bir zımpara pasta cila yapılıcak , camlar filmlenicek vs ondan bişey yapıştırmadım

herkese çok teşekkürler

Kürşat Bey emeğinize, elinize, sabrınıza sağlık. Güzel günlerde sağlıkla kullanmanız dileklerimle. A. Ziya Akalın

Asla evcilleşemeyecek bu yabanide kim böyle..........İninden çıktı nihayet,,saldırıya hazır..........Dağlar ,,yaylalar onun...Yolu açık ,,çamuru bol olsun.....ALLAH,, diff lock una ve vincine zeval vermesin.......

Maşallah... Zıpkında değil torpido...

Torpido sanki birazcık daha cabbar ayna istiyor gibi...

Kürşat abi aracın resimlerde cok güzel duruyor. İsoff Challenge'da gördüm gercekten harika . Bide İsoff Challenge'da sana selam veren bendim