Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tempus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,540
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 181,674

Etiketler

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Video ya daha var hem motor açılmadı hem yakıt pompası tam ayarı için 1000 km yapmam lazım daha 350 :smiley: ama fotograf var :smiley:

403403 448155945196907 2128776390 n

İyi günler
Sy Ergan
Aracınızın toplanması uzun sürdü fakat sonuç muhteşem görünüyor.
Aracınızı kazasız iyi ve mutlu günlerde kulanmanız dileğiyle
Saygılar
Batuhan

Çok teşekkürler hepinize para oldukça dahada güzelleşicek şu an günlük de kullanıyorum ufak ayar yağ kaçağı vs işleri dışında çok memnunum :smiley:

nkurtkaya' Alıntı:
Dert ettiğin şey bu mu? LR kullanıcıları ne derler bilirsin, "Damlatmıyorsa bitmiştir" ;)

LR olsa zaten dert etmem olağan derimde Patrol de olağan değil dert oluyor :smiley:)))

hala 1990 da groserlerine fabrikada basılan yağ damarlarında dolaşıyor şeklindeki japon arabaları ile ilgili sanayi efsanesinde doğruluk payı var sanırım

Tempus' Alıntı:
LR olsa zaten dert etmem olağan derimde Patrol de olağan değil dert oluyor))

Az kaldı, bundan sonraki araban Defender olacak, o zaman hiçbirşeyi dert etmeyeceksin... demedi deme.

nkurtkaya' Alıntı:
Az kaldı, bundan sonraki araban Defender olacak, o zaman hiçbirşeyi dert etmeyeceksin... demedi deme.

yok

Benim Patrolün sertliğine hala alışamadım Disco2-Disco1-VX80-Pajero dan sonra çok sert ve konforsuz geldi. Ama geçen gün Selim in kız gibi Def90 ina bindim arabamın değerini anladım ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR