Nissan Patrol Y60 (3k) Için Lastik Seçimi.(89-97 Mdl)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan merdoglu38 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,770

merdoglu38

Bizi bilmeyenler ne bilsin, bilenlere silâm olsun.
Mesajlar
36
Tepkime Puanı
1
Yaş
52
Yer
Kayseri
93 model nissan patrol y60 araçların orjinalinde 265*70*16 lastik varmış. Bu haliyle yaklaşık 30.61 "e tekamül ediyor. benim aracımda şu an 32*125*15 lastik takilı. yaklaşık %5 büyümüş oluyor. bu lastiklerle sorun yaşamıyor rahatlıkla çeviriyor. merak ettiğim konu, bu araca ayna mahruti değiştirmeden en fazla kaç " lastik takabilir?
ayrıca orijinal jantı eni 7" yani 17.78 cm. örn, 35"lastik takarsak bu en kaç cm aralığında olmalı?
teşekkürler..
 

Etiketler

Ömer bey, verdiğiniz linkte orijinal jantların et değerleri verilmiş, bu konuda merakımı giderdim (ET 10 muş) teşekkürler. Ancak diğer konularda bigi ve tecrübesi olan arkadaşların yazmasını hasseten rica ediyorum ve merakla bekliyorum, hoşçakalın.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,503
Mesajlar
1,518,933
Kayıtlı Üye Sayımız
172,162
Kaydolan Son Üyemiz
EKSPERİM İLYAS

SON KONULARGeri
Üst