Off Roadçu Duster

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mountaineer16 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,162
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 251,919
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Off Roadçu Duster

ümiterkan' Alıntı:
Şöyle anlatayım; dodikleri sipariş vermeden önce gidip fiyat sormuştum, bana 550TL demişlerdi. Ertesi gün gidip sipariş verdim ve 2-3 gün sonra da dodikler geldi ve araca takıldı. Sıra ödemeye gelince bana 700TL civarı bir fiyat çıkardılar. Daha önce 550TL fiyat verildiğini söyledim hatta fiyatı veren satıcı da bana 550TL dediğini hatırlıyordu. O fiyata inebilmek için baya bir indirim yaptılar 590TL'ye kadar ancak düştü. Sonra yaptıkları hatadan dolayı 40TL'lik fazlalığı şimdi ödememi daha sonra bakımda veya başka bir aksesuar alırken ek 40TL'lik indirim yapacaklarını söylediler. 40TL indirim yapılacağını da bir kağıda yazıp kaşelediler :smiley: Kısaca herşey dahil 550TL'ye almış sayılırız. ;)
cevapladığınız için teşekkürler ümit bey

Etiketler

[attachment=1]

Duster ile offroadlu günlere devam ;)

Duster ROMANIAN EXTREME ADVENTURE 2011'e katılıyor.

Ayrıntılar: http://www.romanianextremeadventure.com

1

Ümit Bey , Duster için çelik tampon projesi var mı aklınızda ? Eğer öyle bir proje varsa öne de bir çelik vinç tamponu çizdirirsiniz , öyle çözersiniz vinç sorununu. Güzel olacağı kanaatindeyim. ;)

Assasin' Alıntı:
Ümit Bey , Duster için çelik tampon projesi var mı aklınızda ? Eğer öyle bir proje varsa öne de bir çelik vinç tamponu çizdirirsiniz , öyle çözersiniz vinç sorununu. Güzel olacağı kanaatindeyim. ;)

Duster monokok şaşi olduğu için çelik tampon işi biraz zor gibi, ama vinç kesinlikle düşünüyorum. Pratik birşey olsun istiyorum aslında. Proje, ruhsat işleriyle uğraşmamak için, ihtiyaç halinde takıp çıkabilen birşey arıyorum.

ümiterkan' Alıntı:
Duster monokok şaşi olduğu için çelik tampon işi biraz zor gibi, ama vinç kesinlikle düşünüyorum. Pratik birşey olsun istiyorum aslında. Proje, ruhsat işleriyle uğraşmamak için, ihtiyaç halinde takıp çıkabilen birşey arıyorum.

Ruhsata işletmeniz şart değil, muayenede de sorun olmuyor genelde.

Monokok olmasının ne gibi bir sıkıntısı var ki demir tamponda?

Takıp çıkabilen bir şey için tampon içine yuva yapılabilir ama vinç 25-30 kg olacağından takıp çıkartmak ne kadar pratik olur her seferinde?

Dün akşam aracıma telsiz montajını yaptım. Daha önce ihtiyaç halinde araca takıyordum. Ama şimdi aracın bir parçası oldu. Araçta herhangi bir delme işlemi yapmadan aracın orjinal bir parçası gibi montajını yaptım. Direksiyonun sol tarafında alt tarafta far yükseklik ayarının olduğu yere telsizi koydum. Anten ise manyetik tabanlı olduğu için montajı kolay, kabloyu ise çok güzel bir yerden delmeden içeri soktum. Harika oldu. Resimlerini ekleyeceğim.

ümiterkan' Alıntı:
Dün akşam aracıma telsiz montajını yaptım. Daha önce ihtiyaç halinde araca takıyordum. Ama şimdi aracın bir parçası oldu. Araçta herhangi bir delme işlemi yapmadan aracın orjinal bir parçası gibi montajını yaptım. Direksiyonun sol tarafında alt tarafta far yükseklik ayarının olduğu yere telsizi koydum. Anten ise manyetik tabanlı olduğu için montajı kolay, kabloyu ise çok güzel bir yerden delmeden içeri soktum. Harika oldu. Resimlerini ekleyeceğim.

Hayırlı olsun güle güle konuş

Resimleri sabırsızlıkla bekliyorum ilerde benimde böyle bir niyetim var,seni referans almış olurum :smiley:

TAT 2011'e katılan Duster'ların merak edilen alt takımları, görüldüğü üzere araçlar standart halleriyle katılmışlar.
[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

Dscf5271

Dscf5275

Dscf5274

Ümit Bey ,

Araçların Tat 2011 den olduğu belli değil,belki başka bir yapılı duster nerden bilelim ? :p

reno türkiye olarak dacia duster tanıtımı,meth edilişi satış ve pazarlanmasındaki katkılarından dolayı sayın ümit erkan a tat 2011 de yarışan duster lardan birini hediye ediyor ve kendisini fahri satış koordinatörümüz ilan ediyoruz deeermiş renault türkiye açtığı sayısız duster başlıklı konu ve aktardığı yüzlerce resme ihtafen ümit erkan bey in.dacia türkiye yapamaz bu tanıtımı

aynısı olduğundan eminmisiniz?
güçlendirirmiş parçalar vs?

AL1820' Alıntı:
aynısı olduğundan eminmisiniz?
güçlendirirmiş parçalar vs?

Tüm parçalar orjinal Ali Bey, güçlendirme olarak sadece rollcage var araçta. Skid plate ve rock slider bile yok ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,490
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri