Opel Frontera A ( Çeşitli Yedek Parça )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Sarper16 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 110,834
Ynt: Opel Frontera A ( Çeşitli Yedek Parça )

Selamlar
1996 model 2.0 sport
Ön sağ-sol çamurluk
Ön kaput
Ön panel
İç ön torpido
Sağ-sol kapı
Arka bagaj kapısı
Ön tanpon
Sıfır ayarında motor üst blok komple dolu olarak
Arka cam
Yan sağ-sol cam
Arazi şanzımanı

0 532 3523885

Etiketler

Selamun aleyküm

Hayırlı cumalar olsun. Ben 1997 model 2,2 frontera A ÖN PANJUR arıyordum. aracımızdaki ön panjur sağlam mıdır birde ne kadar isteniyor. (sev.nec@hotmail.com)

Saygılar İyi Günler

nacati- 549 715 77 25

Selamlar
Hocam ayakları dahil her tarafı sağlam,
250.00 tl

merhabalar arka sağ sol cam ve fitilleri bagaj açma mandalının olduğu yerdeki plastik arka alt sağ sol stoplar duruyorsa hepsinin ayrı ayrı fiyatını verebilir misiniz

necatisevil' Alıntı:
Selamun aleyküm

Hayırlı cumalar olsun. Ben 1997 model 2,2 frontera A ÖN PANJUR arıyordum. aracımızdaki ön panjur sağlam mıdır birde ne kadar isteniyor. (sev.nec@hotmail.com)

Saygılar İyi Günler

nacati- 549 715 77 25

Selamlar
Necati bey ön panjuru güzelce koliledim MNG Kargo ile gönderdim.
Bilgin olsun.

006

007

008

nismomeric' Alıntı:
merhabalar arka sağ sol cam ve fitilleri bagaj açma mandalının olduğu yerdeki plastik arka alt sağ sol stoplar duruyorsa hepsinin ayrı ayrı fiyatını verebilir misiniz

Selamlar Arkadaşım.
Arka Camlar bizdekiler orijinal 150 tl tanesi,
Fitiller 50 tl tanesi
Camların yerliside var % 80-90 uyumlu Tanesi 100 tl.
Bagajın plakalık plastiği şu anda yok kendimde kırdım kullandım oda yakında gelecek.

Arka stoplar tampondakiler ise şu anda yok yakında gelecek,
Üstekilerde yok, sol taraf tek olarak var,
Fakat üst stoplar, ISUZU TFR Ninkilerle uyuyor hemde daha ucuz.
Tanesi 30.00 tl civarında. parçacılarda bulabilirsin.

teşekkür ederim abi bu frontera parçalarını daimi olarak sizden bulabilir miyiz ?

8x41 ön difransiyal armut olarak,
8x39 arka ayna -mahruti

Stoklarda

Teşekkür ederim o iş halloldu ilginiz için tekrar Tşklr

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bı arkadasım ıcın arka tampon plastık koselıklerı varmıdır.ve bagaj cam kapagı acılınca sabıt durmuyor..ne derler aklıma gelmedı ama saglı sollu kapagı tutan parca var.onlar mevcutmudur.fıyat nedır..tesekkur ederım..

PIKACU' Alıntı:
bı arkadasım ıcın arka tampon plastık koselıklerı varmıdır.ve bagaj cam kapagı acılınca sabıt durmuyor..ne derler aklıma gelmedı ama saglı sollu kapagı tutan parca var.onlar mevcutmudur.fıyat nedır..tesekkur ederım..

Selamlar
Arkadaşım şu anda bu parçalardan yok.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR