OPEL FRONTERA CLUB KIYAFETİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan balikay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 178
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,936
Ynt: OPEL FRONTERA CLUB KIYAFETİ

Sudan dan herkese kucak dolusu selamlar inş kıyafetlerin bitimine dönüş yapıyorum güzel memleketime...

Etiketler

TezzMertek' Alıntı:
Benden gizli gizli neler çeviriyorsun sen bakayım Levent.
;D

Ellerinize ve emeklerinize sağlık Volkan hocam.

Nakış logo için yakında çalarım kapını. :smiley:

murat hocam beklerim..pasaport pizza bitişiğine taşındım bilgin olsun..aynı sokakta....

TezzMertek' Alıntı:
İlk fırsatta gruptan 1-2 arkadaş ile çayını içmeye gelirim Volkan.

ne zaman istersen üstad..geçen sene yapamadığımız işler için zamanımız var istersen yaparız onlardanda...

2013 01 29 100129

2013 01 29 100111

2013 01 29 100120

Ekli dosyalar

• 2013-01-29 10.01.39.jpg
    2013-01-29 10.01.39.jpg
    97.9 KB · Görüntüleme: 152

volkanım sana çok minnettarız. ellerine emeğine yüreğine sağlık çok teşekkürler...

arkadaşlar, kıyafetlerde fiyat farkı oluştu. biz daha önce montun sırtına düz yazı olacaktı. sonrasında sırta mt lastik ve gergedan nakışı ile değiştirince yaklaşık 20-25 tl fark çıktı.

montlar bitti. pantolonlar ve şapkalar kesildi, bugün yarın nakışları işlenecek sonrası dikime gidecek.

arkadaşlar fark 25 tl. olarak belirlendi. özelden atacağım mesajdaki hesap numarasına Vakıfbank bankamatiğinden yatırıldığında havale masrafı alınmıyor.

Merhabalar,
Montlar gerçekten çok güzel olmuş.Zaten arkadaşımız daha önceden başka bir marka içinde bazı şeyler yapmıştı.
Levent bey, Volkan arkadaşımız hep "ah birde DEFENDER'im olsa" derdi, sanırım şimdi siz arkadaşımızı FRONTERA'cı yapacaksınız gibi.
Bende GALLOPER II aracımı satmaya karar verdim niyetim FRONTEAR alabilmek, tabi bu kıyafetleri görünce heves dahada artıyor.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
Montlar gerçekten çok güzel olmuş.Zaten arkadaşımız daha önceden başka bir marka içinde bazı şeyler yapmıştı.
Levent bey, Volkan arkadaşımız hep "ah birde DEFENDER'im olsa" derdi, sanırım şimdi siz arkadaşımızı FRONTERA'cı yapacaksınız gibi.
Bende GALLOPER II aracımı satmaya karar verdim niyetim FRONTEAR alabilmek, tabi bu kıyafetleri görünce heves dahada artıyor.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.
teşekkürler abi...

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.n

Tebrikler aklın yolu birdir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR