Satılık At Lastik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan harung Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,959

harung

dfn arıyorum
Yer
bartın
İYİ GÜNLER 4 ADET BF GOODRICH 235 85 16 defender 130 lastiklerimi satıyorum
lastikler toplamda bin km civarın asfalt ve stabileze yol yapmıştır patlak ve yama yoktur takıldığından beri hiç sökülmemiştir
satma sebebim mt alacağım için çamurda çalıştırmadık
fiat 400 tl/adet

Ekli dosyalar

• def lastik.zip
    292.1 KB · Görüntüleme: 137

Etiketler
Ynt: Satılık At Lastik

1500 kişi okudu hiç cevap yok
kendim bari yazayım
fiat konusu konuşulabilir

fotografin acilmiyor ayrica lastiklerin at lastik icin biraz ince leylek gibi durabilir arac belkide o yuzden kimse yazmadi FIYAT i ne yapmayi dusunuyorsunuz ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

evet haklısınız fotolar açılmıyor.
lastikleri gezenbilirdeki üstadlara danışarak seçtik ve otokar resmi ölçülerine göre sadece çamur da verim alamadık satma sebebimiz bu
eğer gerçke alıcı iseniz küçük bir iskonto oalbilir
sağlıklar

ben alici degilim de sana yardimci olmak adina yazdim.

265/75/16 bence bi defender icin en kucuk boy en tok goruntu 265 de,tabiki mt lastigi daha ince ve yuksek lastikleri camurda kullananlarda vardi bence oturakli bir surus icin at lastigin ebadi 265 olmali 3-4 defender kullanan arkadasim var onlara sorarak soyluyorum

Harun Bey, telefon numaranızı gönderebilirseniz görüşelim. Bu lastikler orjinal defender jantına takılabilir mi?

semaver' Alıntı:
Harun Bey, telefon numaranızı gönderebilirseniz görüşelim. Bu lastikler orjinal defender jantına takılabilir mi?

aliminyum janta olursa bende talibim sıra numaram 2 dir ayrıca iskonto demişsiniz onu da gördüm :smiley:

mrdnmz

Twitter : Frontera_4x4_TR
Instagram : mrdnmz

235/85 Defender in standart lastik ölçüsüdür. Orj. Saç jantlara uyar. Araçta yükseltme yoksa güzel durur. Ben yazlık 265/75 kullanıyorum asfaltta kumda toprakta ve kayada çok iyi. Ama çamurda berbat. Imkan varsa Yaz için ayrı, kışın çamur için ayrı bir takım lastik kullanın. Hem en güvenlisi oluyor hemde lastik ömrü daha uzun oluyor. Derya

Sent from my iPhone using Tapatalk

camur icin petlas in romork lastigini kullaniyorlar derya bey,eger merakiniz varsa tam model numarasini ogrenip soylerim cok daha uygun oluyor normal mt lastiklere gore ayrica mt lastiklerden cok daha iyi performansi var bizzat sahit oldum

dturan' Alıntı:
235/85 Defender in standart lastik ölçüsüdür. Orj. Saç jantlara uyar. Araçta yükseltme yoksa güzel durur. Ben yazlık 265/75 kullanıyorum asfaltta kumda toprakta ve kayada çok iyi. Ama çamurda berbat. Imkan varsa Yaz için ayrı, kışın çamur için ayrı bir takım lastik kullanın. Hem en güvenlisi oluyor hemde lastik ömrü daha uzun oluyor. Derya

Sent from my iPhone using Tapatalk
derya bey teşekkür ederim bilgileriniz için aslında bana da ank takoser muammer bey de söyledi fakat biz yanlış karar verdik sanrım sizin dediğiniz gibi olucak aslında yedek jatlarımda var bir arkadaşımızda traktör römork lastiği önermişbilmiyorum nasıl olur

oguzhan3434' Alıntı:
camur icin petlas in romork lastigini kullaniyorlar derya bey,eger merakiniz varsa tam model numarasini ogrenip soylerim cok daha uygun oluyor normal mt lastiklere gore ayrica mt lastiklerden cok daha iyi performansi var bizzat sahit oldum

Oğuzhan bey bende hangi ebat olduğunu öğrenmek isterim doğrusu

mrdnmz' Alıntı:
aliminyum janta olursa bende talibim sıra numaram 2 dir ayrıca iskonto demişsiniz onu da gördüm :smiley:

mrdnmz
biz aracın orijinal jantında kullanıyoruz
isterseniz görüşebilriz 05322344117
Twitter : Frontera_4x4_TR
Instagram : mrdnmz

derya bey ilgilenirse bahcesehir bp de birlasin kapisinin onunde suan arac bakabilir.yada ben aksam bakar soylerim ama romork lastigi oldugu icin farkli bi ebat yaziyordu diye hatirliyorum.model numarasina aksam bakarim internetten buluruz olculerini artik

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR