Satılık Fiamma Bi̇-pot 34 Portatif Wc

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buzel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 710

buzel

Yeni Üye
Mesajlar
17
Tepkime Puanı
9
Selam Arkadaşlar,

Yeni aldığım karavan ile beraber gelen Fiamma Bİ-POT 34 Portatif WC satılıktır. Hiç kullanılmadı ihtiyaç fazlası. Kutusunda poşetli durmaktadır.
İstanbul içi ortak bir noktada elden teslim etmeye çalışırım. Kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere diğer illere kargo ile de gönderebilirim.
Fiyat 1650TL. makul tuttum. forum üyelerimize yine ufak bir indirim yaparım.

sahibinden ilan linki: https://www.sahibinden.com/ilan/yed...iamma-bi-pot-34-portatif-wc-1083411294/detay/
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst