Satılık muhtelif pantolonlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tommycan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,204

tommycan

Kamp III
Yer
İSTANBUL
Arkadaşlar
Fazlalıktan veya bedeni olmadığından ( bel fıtığından sonra biraz kilo durumu hasıl oldu ve hassasiyetten dolayı da bir türlü eritemiyorum) bu sebeple elden çıkarmak istediğim 3'ü kullanılmamış, 1 tanesi de bir defa yıkanmış=kullanılmış pantolonlar sözkonusu..... İhtiyacı olana arz olunur.......

1.) NIKE-Kanvas türü kumaş, rahat kesim..... şehirde de kullanılabilir....XL beden dayanıklı kumaş.... çalı diken yırtamaz........ bir defa yıkandı petrol mavisi renk... paçalar fermuarla ayrılıp şort olabilir......
FİYATI: 50 TL.

Etiketler
Ynt: Satılık muhtelif pantolonlar

Eveeet... Resimleri yine göremiyoruz...........İsteyene resimlerini mail olarak atacağız demek ki.........

2) POLARTEAM WİNDSTOPPER pantolon..kışlık............FİYAT 50 TL. Hiç kullanılmadı.......XL beden.......80-85 kg ve 1.75 - 1.85 mt. boyp ölçülere uygun...arka oturma kısmında ve önde dizlerde yıpranmaya karşı ilave kumaş destekleri.......dar kesim.......rüzgar ve soğuk geçirmez......esnek kumaş, boru paça, beli lastikli . yanlarda fermuarlı iki adet cep RENK SİYAH

3) POLARTEAM SOFTSHELL pantolon.kışlık...... FİYAT 50 TL. Hiç kullanılmadı..... Fazlalıktan (aynısından bir tane daha almıştım........onu kullanıyorum) XL beden.... Su , soğuk, kar geçirmez.....nefes alabilir........içlik giymeye gerek kalmadan konforlu bir kullanımı var.........üç kat dokunmuş bir kumaş........içi mikrofiber polar gibi bir doku.......sıcak tutuyor......orta katmanı nefer alır ve su geçirmez....üst katman da kar ve suyu iter.........(yanlış anlaşılmasın pantolon tek kat kumaş.... katmanlar dokumanın içinde.......) esnek bir kumaş....çok rahat bir kullanımı var.........iki yanda ve arkada bir adet cep var....... 1.85. boy, 90-95 kg.(max) ölçülerine uygun........(ben 95 kiloyum.. bel ve basen bölgesi çok rahat oluyor) RENK SİYAH

4) JACK WOLFSKİN pontolon.....3 mevsim...... nanotex kumaş..rüzgar ve suya dayanıklı......FİYAT . 125 TL..... kir ve leke tutmaz kumaş........ RENK AÇIK ZEYTİN YEŞİLİ.... yanlarda standart cep, arkada ve yanlarda (kargo tipi) körüklü cepler........ yine yanlarda fermuarlı fileli havalandırma bölmesi.......paçalar cırt ile daraltılabiliyor........HİÇ KULLANILMADI......BEDEN 3XL yazıyor ama.....bel kısmı tam oturan kesim olduğu için bana olmadı.........basen kısmındaki körüklü ceplerden dolayı çok rahat aslında......ama dedim ya....bel fıtığından sonra karın kaslarım (!!!!!!! ) bayağı bir geliştiği için bel kısmı bana olmuyor........Yine 1.80-1.85 boy ve 80-85 kg ölçülerine çok rahat olur.........

Alan güzel faaliyetlerde kullansın......

saitulvibayrak@hotmail.com foto lütfen

1 ve 2 numaranın resimlerini alabilirmiyim? yssncmhryt@hotmail.com

Evet... bir süredir yüklenen resimlerin hiç biri görünmüyor......isteyene resimleri mail olarak atıyorum.... ;D

Arkadaşlar
pantolonlar uçtu uçuyor ;D
50 TL olanları 40 TL 'ye indirdim............J.Wolfskin de 100 TL oldu...........Aldınız aldınız........yoksa uçuyor ;D

bende almaya niyetliydim ama resimlere bakınca sanki boyu kısa geldi bana.boyum 1.85 ve kilo 87-89 arası değişiyor.eğer siz giyince paçaları ayak bileklerinize gelmiyorsa alırım bende.çünkü kısa giymeyi sevmiyorum.

Arkadaşlar toptan şöyle cevap vereyim o zaman;
1,77 boyunda ve 97 kiloyum.......
Nike pantolonun beli bana kesinlikle olmamaktadır.
Windstopper pantolonun beli lastiklidir. Kesimi de dar kesim olduğundan her ne kadar kumaş esnek bir kumaş olsa da bu pantolonu giydiğim zaman belindeki lastik sonuna kadar esnemekte ve arka kısmı ile(koltuğa değen yer ;D ) dizlerin ön kısmındaki [SIZE=78%] [/SIZE]aşınmayı önleyici kumaşlar sebebiyle , bir de bacaklarımın üst kısmının fazla kaslı (uzun süre bisiklete binince) olmasından dolayı beni biraz sıkmaktadır.
Jack Wolfskin pantolon bana tam olmakta, fakat bel kısmı rahatsız etmektedir......birkaç kilo verebilsem o sorun da kalmayacak ama bel fıtığından dolayı kendimi zorlamak istemiyorum, pantolon da orada duruyor boşu boşuna... ;D
Pantolonların bel ve boy ölçüleri şu şekilde;

Bel Bacak boyu
Nike 98 cm 110 cm
Windstopper 100 115
J.Wolfskin 102 113

Bilgilerinize

teşekkürler kadir kardeşim pantolonu özel yaptırsam bedenime böyle oturmazdı teşekkür.

Rica ederim.......Güzel projelerde kullanın.........(Kışın konforunu anlayacaksınız zaten) ;D
Selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR