Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 528,275
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

en guzelı kırala bırtane abı kes tekerlerı yerden atla zıpla daha zevklı olur

Etiketler

ates' Alıntı:
12:15 uçağağıyla isatanbula geldim kayserideydim 2 gündür her taraf kar erciyeste kaldım 4*4 leri görünce içim cız etti valla arabam yok yanımda diye! ne kudurulurdu oralarda ahhhhh ahhhhhhhhhh

bugün aramızda bir arkadaşın 5.9 vardı ateş motor sesi beni deli etti bozuyorum kendimi amerikancımı olucam acep ateş

21 22 martr ta kartaltepe gezısı var arkadaslar gıdelım 45 tl gecelık kısı bası

Wolverine-Grand Cherokee' Alıntı:
Cem uzak be abi orası.şöle izmit cıvarı falan yapalım
ben demedım ozgur sıte asmıs kış kampı olarak yapmısken ogle olsun org. kıyak ve sorunsuz olur hem daha cok vakıt ayırırız bırbırımıze.

fatihoz66' Alıntı:
bugün aramızda bir arkadaşın 5.9 vardı ateş motor sesi beni deli etti bozuyorum kendimi amerikancımı olucam acep ateş

abi 5.9 çok fena bişey bağzen ben bile kitlenmiyo değilim alıym bitane diye senin sonun amerikan abiiiiiiii

Cem uzak be abi orası.şöle izmit cıvarı falan yapalım

ben gittim birincisine güzel yerdi zaten 1 hafta 10 güne kadar kar kalkar ordan kar özleydiseniz neden olmasın ama ben bugün hem çamur hem yağmur hemde kar keyfini izoffcularla birlikte sapanca soğucak yaylasında tattım çok zevkliydi topik açılır açılırmaz resim ve videoları yükleyeceğiz

Aslında o da dogru.Ailecek fala mı gitsek ? Fatih Abi şöle bişey yapalım bak damara bağladık
ben bır aksılık olmazsa ıkı aıle gıdıyorum
ergun abıde var lıstede