Sineklik Çözümleri?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orsaalabanda Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 85
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 79,692
Ynt: Sineklik Çözümleri?

Bu ürün eminim benim gibi birçok karavan severin ilgisini çekmiştir.

Etiketler
Sineklik Çözümleri?

Bugün storsandan sinekliklerim geldi, gayet kaliteli ve güzel görünüyorlar, almak isteyenleri önerebilirim..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaslar gecen gun internette dolasirken su asagida fotografini paylastigim sineklik cozumunu buldum. Arac canimdan olcu alinarak camin icine gelecek sekilde yapilmis. Boylelikle cami tamamen yada kismen acik birakmaniza olanak veriyor. Sik dikey korkuluklar aracin icine herhangi bir insanin ulasmasini engellerken, sinekli tel ise her turlu hasereyi uzat tutarak aracinizda havadar yatmanizi saglar.

Tek dez avantaji aracinizdan bir karto nile cam sablonu cikartip oradan kendinizin uretme gerekliligi.

Ekli dosyalar

• Sineklik, korkuluk.jpg
    121.8 KB · Görüntüleme: 344

Sineklik konusunda yorumların hepsini oludum.Problem yerli üreticilerin ürünleri işlevsel değil ve kaba yan profilleri ya 20x20 yada 30x30. ber araç havalandırmasını yeniden dizay ettim ve sinekliğimide kendim yaptım gayet kibar gayette kullanışlı oldu.hepinize sevgi ve saygılar.

Senol bey kendi yapmis oldugunu sineklik cozumunude burada paylasirsaniz bu konuda yardima ihtiyaci olan arkadaslar bilgi ve fikir sahibi olurlar.

Tesekkurler