Sizleri Rize Kaçkar'a Davet Ediyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan endurocu58 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,605

endurocu58

Yeni Üye
SİZLERİ RİZE KAÇKARA DAVET EDİYORUM
KAÇKARIN ASLANLARI
ÇAMURDAN 4 ENDUROCU BİR İLKİ BAŞARDI
Biz hep bunu yapıyoruz .farkında değilsiniz ama çok oluyoruz …..
Çevreye vermiş olduğumuz rahtsızlıktan dolayı özür dileriz
Değerli dostlarım bu bölüm çok ama çok özel bir bölüm
Benim için 250 aşkın gezi yazımdan en güzellerinden ve en zor olanlarından biri oldu

Orduda tüm hazırlıklar yapıldı dr araçlara yüklendi 3 dr 1 adet Honda xl 200 ve bir adet falkon 400 bize eşlik etti toplam 5 kişi yola çıktık çamlı Hemşin e kadar araçla devam çamlı Hemşin den sonra hazırlandık ve yola koyulduk ayder e 5 endurocu müthiş girdi
Anlatama eksoz sesleri ayderi ayağa kaldırdı bu ses de ne diyen oldu
Ama bu ses çamurdan 4 endurocunun sesi gümbür bümbür inlettik
Ayder den yusufun yerine kadar modifiyeli dr ler sipesyale dönüştü Yusuf bile şaşırdı duruma bu ne ses diye gümbür gümbür bu ses çamurdan 4 endurocunun sesi
Korkamaya gerek yok kavruna çikmadan önce kavurmaları yedik ki iyice gaz basalım
Akşam üzeri kavruna çıktık yen bangır ban gır kavrunlu lar yala da bizleri silah sesleri ile karşıladılar bir gelenk miş her evden silah atılır hoş geldin denilmiş
Şarıl şarıl buz gibi akan suyun kenarına açtık çadırımızı
Havası güzel olunca yemek de yeniyor çay da içiliyor
Yaylanın 85 lik delikanlısı bizi alıyor ele bolca sohbet ediyoruz 85 lik delikanlı sende 4 ay burada imiş bize sohbeti sırasında 3 sır verdi kaç karla alakalı
ve gece oldu yorgun bedenlerimizi dinlendirmek için uyuduk
sabah ezanı kahvane de çayımızı yudumlarken kavhane ci ye sordum amcacım kaç kara kaç kişi çıkar kimler çikar oda 10 kişi dener 1 kişi çıkar peki bizim motorlar kaç kara gidermi sürersen gider dedi

verdik gazı kakça Kaçkar korksun bizden biz kaç kardan neden korkalım kaç karın aslanları buradan dogdu aslanlar gibi gittik yol bitti biz gittik biz bittik dr ler bırakmadı öyle keyif aldıkkı anlatılmaz para ile satın alınmaz yol olmayan dık yamaçlardan dr ler keçi gibi tırmandı kayaların üzerinden bir şahın gibi uçtu kavrun dan yaklaşık 1 km uzaklaştık kavrun görünmez oldu artık zorlamanın bir anlamı yok çünkü amaca ulaşıldı gereken ders
gereken yere ulaştı demek ki kaç kara motor çıkarmış her adam çıkamazmış
yürüyüş başladı yaşlı amcanın vermiş olduğu sırlardan biri kaç kara giderken patika yol üzerinde büyüyen ot sadece insana kokusundan mi desem Allahtan mı desem o bölgede bitiyor 2 o otun kan kanseri arkadaşını iyileştirdiğini söyledi 3kaçkarın zirvesindeki çanlar nasıl geldi oraya bu üç şeyin cevabını veren profösör olur dedi
adım adım Kaçkar kareleri sadece imc ekibi olarak özenle çekildi
Kaçkar Allahın vahşı doğayı bizlere armağan etigi tek yer diyebilirim cenettki dünyadakı en güzel yerden daha güzel düşünemiyorum bundan güzelini
Bundan doğalını yok böyle bişey hayel mayel ama gerçek tam 7 saat yürüyüşün ardından
Allaha şükürler olsun Kaçkar zirveye ulaştım ben bir amatör dağcıyım ama yüreğim
Aslan yüregi çünkü ben endurocum hem de aslan gibi olanından
Allah sizlerde nasıp eder der gezi resimleriyle sizleri baş başa bırakıyorum
Resimler en kısa zamanda

Etiketler
Önemüzdeki sene Karadeniz turu yapmayı düşünüyorum.Gezi ve tarihi kesinleşince,rota ve görülecek yerler hakkında pekçok sorum olacak.
Bu arada,resimlerin devamını bekliyorum.
İyi sürüşler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR