Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan celo53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 307
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,752

Etiketler
Ynt: Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz

Arkadaşlar bölgemizde sezonun son karı yağdı bundan sonra seneye kadar kar görmeyecez Hendek yaylada çok kar varmış aşağı köylerde bir metre civarında yani bu hafta yaylaya çıkılmaz ama yakın olarak gidebileceğimiz daha öncede yazdığım gibi İzmit bölgesinde Yuvacık var.Pazar günü yarın gitmeyi istiyorum katılmak isteyen arkadaşlara duyurulur. :smiley: Sonra resimlere bakıpta bana kızmayın.

celo53' Alıntı:
Arkadaşlar bölgemizde sezonun son karı yağdı bundan sonra seneye kadar kar görmeyecez Hendek yaylada çok kar varmış aşağı köylerde bir metre civarında yani bu hafta yaylaya çıkılmaz ama yakın olarak gidebileceğimiz daha öncede yazdığım gibi İzmit bölgesinde Yuvacık var.Pazar günü yarın gitmeyi istiyorum katılmak isteyen arkadaşlara duyurulur. :smiley: Sonra resimlere bakıpta bana kızmayın.
Abi bir gün kala haber veriyorsun oldumu böyle! :smiley:
Gelmek isterim ama Hanim rahatsız gezi ne tarz esli mi çocuklu mu:smiley:

Benimde hanım rahatsız çocuklarla gitmeyi düşünüyorum.Daha kararsızım aslında ama haftaya hava açık kar falan kalmaz diye bu hafta gitmeyide istiyorum.Az evvel Ediz aradı parçaları almış yükseltme için salı günü gitmeyi düşünüyorum sen müsait olurmusun.

celo53' Alıntı:
Benimde hanım rahatsız çocuklarla gitmeyi düşünüyorum.Daha kararsızım aslında ama haftaya hava açık kar falan kalmaz diye bu hafta gitmeyide istiyorum.Az evvel Ediz aradı parçaları almış yükseltme için salı günü gitmeyi düşünüyorum sen müsait olurmusun.
Abi ben Çarşamba musaitim senin icinde uygunsa Çarşamba gidelim!

celo53' Alıntı:
Tamam o zaman ben Edize söylerim çarşamba gideriz.

Abi sana kalmış ister salı, ister çarşamba git parçalar hazır olacak...vakit müsait olursa bende uğramaya çalışırım... ;)

actyon sports 4x4' Alıntı:
Abi sana kalmış ister salı, ister çarşamba git parçalar hazır olacak...vakit müsait olursa bende uğramaya çalışırım... ;)
Eyvallah kardeşim sağolasın,sanada zahmet verdik hakkını helal et.

ne o parça,zahmet falan napıyosunuz siz, neler dönüyo kardeşim ya :mad: ???

bende bişeyler yapıyorum arabaya resimleri görürsünüz haftaya ;)

Geçen hafta (9 Mart ) bir cenaze haberi ile , saat 12:00 gibi benim araç ile yola çıkmaya karar verdik . Memleket , Rize , Çayeli . Yol uzun , bir de kar yağışı etkili olacak diye sürekli yayınlar . Bizi durdurur mu ? Hayır . Zincir olmadığını ve her ihtimale karşı bir zincir bulunsun diye bir arkadaştan emanet ama lastiklere uymayan bir zincir aldık . Lastikler stansart , 255/60R18 . Gebze'den kar yağışı ile yola çıktık . Hendek'ten sonra otobandaki istasyonda ( İsmailin Yeri ve İsmailoğlu Tesisleri ) depoyu fulle ve yola devam . Beş , altı km sonra yoldaki buzlanma ve yağışın etkisini görmezden gelip , dört çeker konumunu kullanmadan yola devam . Okkalı sayılacak bir spin attıktan sonra kar ile karışık bariyere vurduk ,hiç arabadan inmeden yola devam . Tabii ki 4H konumunda . Tuzla servis ile yaptığım telefon görüşmesi sonrası , Bolu serviste bir kontrol yaptık . Sadece ön tamponda açılma ve plakanın olmadığını gördük . Toplam 18 saat süren yolculuğumuz , Samsun'a kadar buz üzerinde oldu .
Ssangyong Actyon Sports gerçekten güvenli ve sağlam bir araç . Arabamı seviyorum .
Toplu malzeme alma isteğine katkı olur mu bilmem ama şöyle de bir zincir benzeri bir ürün var ;
http://www.youtube.com/watch?v=s6zm6OYsdmI ,

Öncelikle baş sağlığı diler kalanlara sağlık ve sıhhatli ömürler dilerim sayın hemşerim.Yolda başınıza gelen olay içinde geçmiş olsun dileklerimi iletirim.Kar ve buzlanma olan yolda 4L ye almamakla büyük bir hata yapmışsınız ama ucuz atlatmışsınız,lastikleriniz hakkında bir şey yazmamışsınız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR