Sway Bar Arıza

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkansuiçmez Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,538

serkansuiçmez

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhaba arkadaşlar 2015 model rubicon a sahibim. Yağmurlu bir hafada yol alırken sway bar ım yandı. bu KONUDA İŞİN EHLİ KİM VARDIR NEREDE YAPTIRABİLİRİM.
 

Etiketler
Merhaba,
Bulunduğunuz ili bildirir misiniz?
Ankara'da iseniz ben hobi olarak tamir ediyorum mesela.
Selamlar.
 Selamin aleykum benim sway bar calismiyo ankaradayim yardimci olirmus

Selamin aleykum benim sway bar calismiyo ankaradayim yardimci olirmusunuz
Merhaba, sway barı söktürüp koklar ve yanık/kavruk kokusu alırsanız yapılabilecek birşey yok. Mekanik sıkışıklık gidermişliğim var ama içi kısa devre sebebi ile yanmış olanlara ben birşey yapamıyorum. Kolay gelsin, selamlar.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,913
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULARGeri
Üst