Tanışma Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KML Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,291
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 580,978

Etiketler
Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road)

MK51' Alıntı:
Bu başlık altında sadece kendimizi tanıtıyoruz arkadaşlar...

Hoşgeldin mesajları ve serbest muhabbetinizi aşağıda linkini verdiğim başlık altında yapabilirsiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=6081.0

Forumumuzda keyifli geziler ve paylaşımlar...

Merhabalar ben Murat,izmir ikametgahlı medikal satış ve cerrahi teknisyenlik yapıyorum,karadenizliyim 25 yaşındayım.
Off road ruhum varmış ama bunu keşfetmem biraz zaman aldı,genç bir off roadcu olarak aranızdayım.Bikaç off road tecrübem sadece sağ kolltukta oldu.Kısmetse artık bir jip sahibi olucam ve bende trafikte yukardan bakanlar klasmanına giricem.2 kez niyetlendim fakat son dakika duygusal problemlerden dolayı jip alamadım ama bu benim için daha hayırlı oldu,bu süre zarfında siteyi detaylı bir şekilde inceledim kendimden emin hangi marka ve modeli almam gerektiğine karar verdim.
Çok sabırsızlanıyorum ve ilk hedefim Rize ovit yaylası :smiley:

Saygı ve selamlarımla;

Murat..

Merhaba arkadaşlar,
Ben de son 2 yıl boyunca 3G tranşe çalışmaları sebebiyle İzmir-İstanbul-Ankara-İzmir, Mersin-Konya-Antalya hatlarında işim gereği off-road'la yaşamayı öğrendim ve çok da sevdim.

Kendi aracım olana kadar sizlere forumlarda katılabileceğim.

Selamlar..

Isuzu

Bu başlık altında sadece kendimizi tanıtıyoruz arkadaşlar...

Hoşgeldin mesajları ve serbest muhabbetinizi aşağıda linkini verdiğimiz başlık altında yapabilirsiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=6081.0

Forumumuzda keyifli geziler ve paylaşımlar...

Merhabalar,

Adim Hakan. Arabistanda yasiyorum. Aracim 2006 Nissan Super Safari 4.8. Kesintisiz torku sayesinde col'de herturlu engeli asabilen bir arac.

Merhaba arkadaşlar;ben Erkan Berberoğlu Sakaryalıyım doğa,motosiklet ve nargile sevdalısıyım.adapazarında yaşıyorum.işten fırsat buldukça motorumla gezerim.haftada en az iki akşam nargile keyfi yaparım. ayrıca bu hafta sonu pamukova da düzenlenen off road oyunlarında kampta idim çok keyifli idi organize edenlerin emeklerine sağlık diyorum.

Ben Mustafa,
57 yaşında emekliyim.Dağcılıkla uğraşıyorum.Hafta sonları Ankara civarında trekinglere katılıyorum/düzenliyorum. Osmaniye'li olup Ankara'da ikamet etmekteyim. Bir arkadaşım vasıtasıyla siteyi inceledim.ilgimi çekti.şimdilik 2004 model toyota corolla aracım var :smiley:.kimbilir belki arazi özellikleri olan bir araçla değişir ;D.Bende aranıza katılırım.Sevgilerimle.

merhaba arkadaslar

adım ugur

2001 model 5 kapı vitaram var

gizli off road tutkumu artık acıga vuruyorum hayırlısı

herkese selamlar siteyede tsk ler

Merhaba
ismim Erkan 38 yaşındayım 15 sene Taksim'de Jeep yedek parça ticareti yaparak tecrübelendim (Oto İrfan). Askeriyenin Jeep leri hurdaya çıkarması ve piyasadaki araçların azalması sonucu dükkanı 2005 yılında kapatmak zorunda kaldım. Aranızda olmaktan mutluyum. Aracım Vitara 1,6 jlx

Merhabalar. Oncelikle sunu belirteyim tanısma kosesini bulmak epey zamanımı aldı ama sonunda basardım.
Ben Siyami, kayseri'de yasıyorum. Yaklasık 6 ay once 1996 model grand cheroke arac satın aldım.
Aracım biraz masraf gerektiriyordu. Aradan gecen zaman içinde bir miktar yaptırdım; ufak tefek eksiklerim
kaldı; bu konuda yardım amaclı internet ortamında gezinirken aranıza katıldım.

Merhabalar, ismim Mehmet.
Istanbul Besiktas'ta ikamet etmekteyim.

Rivayete gore, 2 yasindayken, Ford CARGO kampanasinin icinde uyumuslugum oldugu soylenir ailem tarafindan...
Sanayi ile hasir nesir olmam, taa o zamanlardan gelir anlayacaginiz.
Rektefiye edilen kamyon motorlarindan, ustune kat cikilan ve sadece "KUSPE" tasinan :smiley: kamyon kasalarindan sonra, univesiteyi kazaninca, maslak sanayi de son mekanim olmustu.
Standart otomobillerimizi nasil daha kendi zevkimize uygun hale getiririz diye ugrasirdik hep.

Cok fazlasiyla off road araci tanima firsatim oldu, cok gordum , ama hic heves etmemistim.
Gectigimiz seneye kadar da, hevesim hep Yere Verilen araclardan yanaydi :smiley:
Taa ki, gectigimiz sene bir pazar sabahi bahcekoy borekcisinin oradan araziye girene kadar.
Ben borekciden ciktigimda sag koltukta co-pilot olacagim derken, bir de baktim ki, sabahtan aksama kadar Defender'i kullanmisim, tepelerden asagi, derelerden yukari gitmisim...
Verdiler o gun bana asiyi...

Ben de o gun bugundur, kendime uygun, bu ise baslangic noktasi olabilecegini dusundugum bir seyler aradim durdum.
Ve en sonunda, bir gun isyerime dogru giderken, sagda bu araci gordum :smiley:

ilk aldigimda bu haldeydi,
dedim bu lastikler degismeli...

101020091139
x
101020091142
x
ROT ayari da lazim tabi
101020091144
x
101020091145

lastiklerden sonraki ilk durusu...
101020091146

baktim bu jantlar boyle gri olmayacak,
aynalar da cok eskimis... halledelim dedim...
151020091147

Katrm

simdilik bu kadar benden

selamlar ismim ufkan antalyada ikamet ediyorum
doğasever ve off road tutkunuyum..
araçlardan sadece toyota yı tek geçerim ;D hı luxs yada land curıser farketmez..
bu sevgimide faruk abime borçluyum namı değer the faruk ;D
onun araçlarına binme zevkini verdi bana..
sevgiler

bende sizin gibi jeep sevdalısıyım.aranıza katılmaktan çok mutluyum.ben buraya üyeyim ama yazmaya vaktim olmadı.herkese selamlar.

tüm offroad meraklılarına Merhaba kısadan kendimi tanıtayım adım ekrem aydın bursanın inegöl ilçesinde yaşıyorum yaşım 31 aslen ofluyum hazır mutfak ankastre cihaz üzerine mağazam var ayrıca mütahitlik yapıyorum yaklaşık 16 yıldır pajero kullanıyorum yarışlara katılmıyorum fakat ben bu işi ciddi ciddi yapıyorum sınırları baya zorluyorum yani ağır etap zorlu parkur isteyen olursa inegöle davet ediyorum dağda kamp ve süper parkurlarımız mevcut herkeze çok selamlar saygılar

Uludag zirve 057

09082009075 641 x 855

Merhabalar Ben murat ..
ordu ve giresunun tam ortasında yani pirazizde yaşamaktayım :smiley: 22 yasındayım. cocukluktan berii araba merakımm hep olmustu fakat jeeplere merakım ordu da boztepe vardır oraya son model chevrolet captivayla cıkmayıı deneyip cıkamazken yanımızdan muhtemelen 1950-60 model bir willys in gecmesiyle basladı..
sonra galiba herkeste klasiktir ilk aracım lada niva oldu. cok ugrastım nivayla ama birtürlü istediğim gibi olmadı.
şimdi ise 78 model cj5 kullanmaktayım.
tesekkurler gezenbilir :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

SON KONULAR

Geri