TAVAN SEPETİ 200X137cm CJ DEFENDER ROLLBAR 3SANİYEDE KURULAN ÇADIR 6 SİSFARI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan -XXXXX- Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,553

tavan sepeti roll bar

• tavan sepeti

Kullanılan: 4 50.0%
  • roll bar domuzluk

Kullanılan: 4 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
Ynt: TAVAN SEPETİ 200X137cm CJ DEFENDER ROLLBAR 3SANİYEDE KURULAN ÇADIR 6 SİSFARI

selamroll bar 100 tl
sepet 190 tl
sisler 150 tl
kücük bagaj 100 tl
akü takviye 100 tl

Etiketler
Ynt: TAVAN SEPETİ 200X137cm CJ DEFENDER ROLLBAR 3SANİYEDE KURULAN ÇADIR 6 SİSFARI

:D :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=OEzzZvGFKX4

adresine bak aynısının kırmızısı trakyalıyız olacak okadar beyaaa

kurlması 3-5 saniye toplanmasıda aynı beyaa

selam 250 tl istanbul bayrampaşa yada ikitelli star gazetesine getirebilirim
cadırın fotolarıda eklendi

:D :D :D defender suzuki dodge sepet 150
sisler 200
çadır 180
roll bar domuzluk 99 tl

cheesy.gif
cheesy.gif
cheesy.gif
sisler 200
çadır 180
roll bar domuzluk 99 tl

cheesy.gif
:D :D :D 6
cheesy.gif
cheesy.gif
sis 200
2saniyede kurulan çadır 180tl
roll bar domuzluk 99 tl

bu çadırlar dekatlonda satılan çadır değimi muhtelif ebatları mevcut.

:D :D :D selam evet ben 189 tl ye indirimde iken geçen yıl almıştım bir gezenbilir dostu almanyadan 35 euroya bulmuş oradan almış tavan sepetimi sattım çadırıda verip farklı bir şey yapacağım sadece 1 kez piknikte bir kezde balkonda kullandım kurulum toplanma 10 üzerinden 10 katlandığında 10 yufta kadar yer kaplıyor ve ayrıca esniyor her yere tıkabiliyorsunuz dekatlona gidebilirseniz yeni versiyonlarında hacim biraz daha artmış fakat fiyatları fazla uçuk kışa girerken kampanya yaparlarsa ben bayrampaşada oturuyorum buradan duyurabilirim iyi günler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR