Volan dişlisinden gelen ses / Arka tekerlekten dönüşlerde gelen ses

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan explorerbb Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,650
Ynt: Volan dişlisinden gelen ses / Arka tekerlekten dönüşlerde gelen ses

Merhaba, sorunum şu an için çözüldüğü için tavsiyelerinizi sorun tekrar edersen , deneyeceğim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Etiketler
Ynt: Volan dişlisinden gelen ses / Arka tekerlekten dönüşlerde gelen ses

vayy be!! tüm yazıları okudum, neyse ki mutlu son ile biten macera... geçmiş olsun...

Ynt: Volan Dişlisinden Gelen Ses / Arka Tekerlekten Dönüşlerde Gelen Ses

vıyykkkk sesi ilerki zamanlarda arabanın marşına bastığınızda civvvvvvvvvvvvvvvvv sesine dönüşecektir bundan şüpheniz olmasın masrafına gelince ağırmı? evet ağır ben hala değiştirmedim. Arka sağ aksa gelince ben 2008 yılında Yetkili Servis Has Otomotivde değiştirmiştim 800TL+.KDV fiyatı vardı gel görki değişimden 15 gün sonra balıkesir çıkışında yolda dönüp bariyerlere vurdum o parça kaskodan yine değişti hatırladıkça ağlayasım gelir hala Volan olduğuna emin olabilirsiniz değiştirecekse emin olun değiştirmez tornadan geçirir ileride yine sorun yaratır buna dikkat edin diyeceğim fakat almış bile olabilirsiniz şuan aracı 34 KUM 35

Ynt: Volan Dişlisinden Gelen Ses / Arka Tekerlekten Dönüşlerde Gelen Ses

arka tekerlerde şöylede bir problem var aslında ilk aldığımda gacırtı sesleri geliyordu sebebini çok merak ettim eski servisim olan opele gittim bi baktılar burçlara falan wd40 sıktılar daha sonra bostancıdaki jeep servisime gidince ustam dedi fren ve disk eskiyince bu gacırtı gelir diye daha önemlisi teşhis için sesi duymak lazım fiilen...