Yapay Zeka Fotoğrafçılığı Nasıl Değiştiriyor?

Mesajlar
109
Tepkime Puanı
15
Yapay Zeka Fotoğrafçılığı Nasıl Değiştiriyor? @fujifilmkaraköy

Detaylar için lütfen bağlantıyı tıklayınız...

1f447
1f447
1f447

https://www.fujifilmshop.com/.../yapay_zeka...
1f446
1f446
1f446


WhatsApp Image 2023 01 30 at 130604
 

Değerli Fotoğraf Severler, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok ilimizde büyük kayıplara yol açan deprem nedeniyle Fujifilm’de bu hafta gerçekleşecek "Yapay Zeka Fotoğrafçılığı Nasıl Değiştiriyor?" adlı sunum ileri bir tarihe ertelenmiştir. Depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Milletimize geçmiş olsun!
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst