Yeni Proje Suzuki Samurai

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan milimadami Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 70
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,021

Etiketler

Aracımda eksik olan, mevcut olanlarda beğenmediğim küçük kaporta parçalarını Bursa’dan Ahmet kurt ağabeyden satın aldım. Eksikleri tamamlamaya devam ediyoruz. Bu gün aracı kaporta ve boya işlemleri için Gürsel ustaya bırakacağım. Hardtop Trabzon’dan Gürsel ustanın atölyesine geldi. Az kaldı...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Astar boya ile sipariş ettiğimiz ön tavan ve arka hardtop, macun, 2. Astardan sonra parlak siyah olarak boyanacak. Çürüksüz, çarıksız jilet gibi olana kadar durmak yok...

Astar boya ile sipariş ettiğimiz ön tavan ve arka hardtop, macun, 2. Astardan sonra parlak siyah olarak boyanacak. Çürüksüz, çarıksız jilet gibi olana kadar durmak yok...

Ne yaptınız meraktayız..

Merhabalar. Biraz ayrı kaldık. Gerek iş yoğunluğu, gerek aracı ince ince işlediğimiz için. Aracı komple soyduk, hiç kaportaya, boyaya girmemiş gibi. Taban, yan, kapı, baca, fitil ne var ne yok elden geçiyor. Ben de ustaya acele ettirmiyorum.

Kapıların çerçevelerini beğenmiyorduk Antalya’dan bulduk getirttik. Hard top oturdu, ayarlamalar yapılıyor. Kapı çerçeveleri kaynatıldı. Dodik ve çamurluk altları elden geçti. Dodikler ok gibi Dursun istiyorum. Farlar geldi Çin’den. Tüm fitilleri sipariş ettim. SağOlsun hard topu yapan ustam Trabzon’dan ayarlayor. İyi gidiyor iyi...